دانلود فیلم گارودان Garudan 2023 زیرنویس فارسی چسبیده و کیفیت عالی

0 Comments

دانلود فیلم گارودان Garudan 2023 زیرنویس فارسی چسبیده با کیفیت HD و دانلود رایگان

داستان فیلم Garudan محصول سال 2023 است

هاریش مدهاو، پلیس ساده و نیشانت، استاد کالج، درگیر جنایتی می شوند و یکی باید برای صداقتش بجنگد و دیگری برای عدالت.

بازیگران: سورش گوپی، بیجو منون و صدیق

معرفی فیلم Garudaan

Garudaan یکی از بهترین فیلم هایی است که توانسته امتیاز 7.40 را از کاربران سایت IMDB کسب کند.

این فیلم در ژانر تولید شده است. فیلم Garudaan به کارگردانی و لازم به ذکر است که شما به عنوان بیننده فیلم های جذاب می توانید فیلم Garudaan را به صورت آنلاین با زیرنویس ضمیمه از رسانه فیلم در مجموعه به صورت رایگان تماشا کنید.

نقد و بررسی فیلم گارودان

45 دقیقه اول Garudan مانند هر تریلر دیگری پخش می شود. یک جنایت وجود دارد (مثلاً تجاوز جنسی)، تیم پلیس به رهبری هاریش مدهاو (سورش گوپی بی حال با سرعت 0.75 برابر در ارائه دیالوگ) بر اساس شواهد DNA مجرم را به صفر می رسانند و او را به زندان می اندازند. . در این بخشها جز جزئیات جرم و شرایط مشکوک آن چیزی قابل مشاهده نیست. کارگردانی (آرون وارما) ساده، بی زرق و برق و موسیقی (جیک بجوی) کافی است. فریم‌های آجی دیوید کاچاپیلی لحن یک ساعت اول دراماتیک را با رویدادهایی که یکی پس از دیگری اتفاق می‌افتند تنظیم می‌کند. تنها زمانی که فیلم 7 سال بعد به جدول زمانی می‌پرد، اوضاع شروع می‌شود. در آن مرحله، فیلم به یک نمایش بی هوا تبدیل می شود. او در نقشی که به او داده می شود عالی است و این کمک می کند که شخصیت با لایه های زیادی همراه باشد. کشش قبل از اینتراکت جذاب ترین قسمت فیلم است و به عنوان مخاطب احساس می کنیم که راز واقعا هنوز فاش نشده است. نیمه دوم کند می شود و به شدت بر جنون درونی هاریش تمرکز می کند زیرا زندگی شخصی و حرفه ای او شروع به بازگشایی می کند. رمز و راز اصلی هنوز باقی مانده است (حتی وقتی برخی نکات را دریافت می کنید) و این فیلم را تا حدودی عقب نگه می دارد. اوج، در حالی که عجله دارد، از نظر احساسی رضایت بخش است، با برخی از تک لاینرها به نقطه برخورد می کنند. عنوان فیلم نیز ارتباط واقعی خود را با این بسط پیدا می کند. خط پایانی: میدهون مانوئل توماس در حال ولگردی کامل در نویسندگی هیجان انگیز است و امیدواریم فیلم بعدی او با Jayaram تا حدودی شکوه از دست رفته این بازیگر را جبران کند.

نیمه اول خسته کننده است، هیچ چیز جالبی نیست که شما را هیجان زده یا سرگرم کند. نیمه دوم خیلی سریع اما خوب است. اما نشان نمی دهد که او چگونه این موضوع را بررسی می کند. بنابراین اشتیاق خود را از دست می دهد. جهت، بسیاری از سوراخ های حلقه را بی پاسخ گذاشته است. چون این اولین کار اوست، خوب است. اکثر سکانس های مهم توسط شخصیت شرور انجام می شود، بنابراین می توانید احساس کنید که شخصیت شرور مرکز توجه است تا قهرمان. فقط یک صحنه دعوا وجود داشت. نقش های دیگر چیز زیادی برای تماشا ندارند. فیلم هیچ آهنگی در آن نیست و این خوب است. انگار فیلم خیلی کوتاهه به طور کلی قابل تماشا است و به زودی در Amazon Prime قابل انتظار است.

بیجو منون طبق معمول در اینجا درخشان است و تماشا سورش گوپی را جبران می کند که پر از ارواح نقش های پلیسی گذشته او حتی از مرحله نوشتن است. فیلم پیش‌فرض جالبی دارد، اگرچه داستان در نهایت قابل پیش‌بینی می‌شود. اما فیلمنامه و تولید فیلم را به یک فیلم هیجان انگیز تبدیل می کند، حتی اگر چیز زیادی برای لاف زدن وجود نداشته باشد. پایان در میان دیالوگ ها عجولانه احساس می شد و پایان عجیب به نظر می رسید. شاید آنها می خواستند که پیچ و تاب ها و ستاره ها تاثیرگذارتر از بیان آن از طریق تصاویر بصری باشند. این فیلم تا حد زیادی بر گذشته سورش گوپی به عنوان یک بازیگر موفق در نقش‌های پلیسی تکیه دارد، به طوری که این احساس را در شما ایجاد می‌کند که گویی حتی او شروع به باور کردن او کرده است، اگرچه فیلم کاملاً مؤثر نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Related Posts