دانلود فیلم چیزی در انبار وجود دارد Theres Something in the Barn 2023 زیرنویس فارسی چسبیده و نسخه کامل

0 Comments

دانلود فیلم چیزی در انبار وجود دارد Theres Something in the Barn 2023 زیرنویس فارسی چسبیده با کیفیت HD و دانلود رایگان

داستان فیلم Theres Something in the Barn محصول سال 2023 می باشد

پس از به ارث بردن یک کابین از راه دور در کوه های نروژ، یک خانواده آمریکایی رویای بازگشت به خانه را برآورده می کنند.

Fantastic Fest 2023 سلام دوباره از تاریکی. به‌عنوان یک کمدی-ترسناک نروژی معرفی می‌شود، شرم‌آور است که این جدیدترین اثر کارگردان مگنوس مارتنز در هیچ‌کدام از این دو مورد برای من کارساز نبود… اگرچه من کاملاً این اصل را دوست دارم. یک خانواده معمولی آمریکایی یک مزرعه خانوادگی را در نروژ به ارث می برند و به سرعت تصمیم می گیرند به مزرعه نقل مکان کنند و انبار را به یک تخت خواب و صبحانه برای گردشگرانی که می خواهند از زندگی روستایی و مناظر دیدنی لذت ببرند تبدیل کنند. البته این اتفاق بعد از دیدن افتتاحیه و اتفاقی که یک ماه پیش برای مالک قبلی افتاد رخ می دهد. دختر نوجوان (زوی وینتر هانسن) از رفتن دوستانش عصبانی است. نامادری (آمریتا آچاریا) سعی می کند چهره ای شاد برای خانواده به نمایش بگذارد، در حالی که پدر احمق (مارتین استار، “سیلیکون ولی”) فقط برای ماجراجویی هیجان زده است و عمدتاً از موانع غافل است. این پسر جوان (تاونز بنر) است که با اتفاقات عجیب زندگی در انبار اتفاق می افتد. یک جن مکان پر گرد و غبار را اشغال کرده است و یک مرد محلی تفکیک افسانه محلی را ارائه می دهد. پسر سعی می کند به خانواده اش توضیح دهد که “قوانین جن انبار” چیست، اما آنها او را نادیده می گیرند و هر سه قانون را زیر پا می گذارند. چندین حرف در مورد خشونت در آمریکا گنجانده شده است (ظاهراً بخشی از “کمدی”)، اما به غیر از اسکی که از هر کانال کابلی پخش می شود، فیلم آنقدر که می خواهد هوشمندانه یا ترسناک نیست. تبدیل آن به جشنواره جن با دسته‌ای از جن‌ها صحنه‌های مبارزه را ایجاد می‌کند که باید خلاقانه‌تر می‌بودند و در عوض بیشتر از هم می‌پاشیدند. این همان چیزی است که من به آن امید زیادی داشتم زیرا از شب خشونت سال گذشته کاملاً لذت بردم. حداقل با خواندن “کریسمس (عزیزم، لطفا به خانه بیا)” دارلین لاو به پایان می رسد.

بیل (مارتین استار)، همسر جدیدش (آمریتا آچاریا) و فرزندانش، نورا (زوی وینتر هانسن) و لوکاس (تاونز بنر) پس از یک مرگ مرموز در خانواده به نروژ نقل مکان می کنند. در حالی که برای تبدیل ملک به تختخواب و صبحانه تلاش می کنند، متوجه می شوند که یک جن (کیران شاه) در انبار زندگی می کند. او به اندازه کافی خوب به نظر می رسد، کمک می کند و فقط هیچ تغییر شدید، بدون نورهای روشن یا صداهای بلند نمی خواهد. البته همه چیز خراب می شود. به کارگردانی مگنوس مارتنز و نویسندگی الکساندر کرکوود براون، این را در نظر بگیرید. یکی دیگر از فیلم های ترسناک تعطیلات که به چرخش شما اضافه می کند. اگر تا به حال خواستید ببینید کوتوله های باغ انسان ها را نابود می کنند، خوب، این برای شماست.

معرفی فیلم چیزی در فروشگاه و تماشای آنلاین رایگان در رسانه های این مجموعه

لازم به ذکر است که در انبار چیزی وجود دارد که در ژانر و کارگردانی کاربران IMDB ساخته شده و امتیاز 6.10 را به خود اختصاص داده است.

برای دانلود فیلم Theres Something in the Barn با زیرنویس فارسی ساخت 2023 کافیست به باکس دانلود مراجعه کنید و با توجه به اطلاعات موجود و بررسی کیفیت فیلم Theres Something in the Barn در 180-720-1080 می توانید داشته باشید. یک تجربه بسیار خوب از دانلود فیلم چیزی در انبار داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Related Posts