دانلود فیلم چشم طوفان Eye of the Storm 2023 زیرنویس فارسی چسبیده و کیفیت عالی

0 Comments

دانلود فیلم چشم طوفان Eye of the Storm 2023 زیرنویس فارسی چسبیده با کیفیت Full HD و لینک مستقیم

داستان فیلم Eye of the Storm محصول سال 2023 می باشد

درست پس از اینکه جراح قفسه سینه دکتر شیا برای درمان یک بیمار اورژانسی فراخوانده شد، شیوع یک ویروس ناشناخته بیمارستان را مجبور به قرنطینه می‌کند و شیا را همراه با صدها ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی، بیمار و خانواده‌هایشان به دام می‌اندازد.

بازیگران: پو چیه وانگ، جینگ هوآ تسنگ و هسوه شیلینگ

معرفی فیلم چشم طوفان

Eye of the Storm یکی از بهترین فیلم هایی است که توانسته امتیاز 6.30 را از نگاه کاربران سایت IMDB کسب کند.

این فیلم در ژانر تولید شده است. فیلم چشم طوفان به کارگردانی بوده و لازم به ذکر است که شما به عنوان بیننده فیلم های جذاب می توانید فیلم چشم طوفان را به صورت آنلاین با زیرنویس ضمیمه از رسانه فیلم مجموعه به صورت رایگان تماشا کنید.

نقد و بررسی فیلم چشم طوفان

فیلم هایی با چنین مسائلی باید دیدگاه های متنوع تری داشته باشند. برای رویدادهای گذشته نگر که تاریخ را بازتولید می کنند، فقط ذهنیت کادر پزشکی مورد بحث قرار می گیرد. نمی دانم این فیلم چه بازتابی می تواند برای مخاطب داشته باشد. اگرچه بازیگران بسیار خوب تماشا کردند، اما فیلمبرداری و جلوه های صوتی بیش از حد تهاجمی بود و من بارها در طول پروسه تماشا احساس ناراحتی می کردم. تنها می توان گفت که کارگردان از مفهومی که باید در مورد آن بحث شود، اجتناب کرد. او برای اینکه سرزنش نشود و درگیر مسائل سیاسی نشود این فیلم را جز مرور بیهوده تاریخ ساخت که غم انگیز بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Related Posts