دانلود فیلم پوست گوزن Deerskin 2019 زیرنویس فارسی چسبیده و لینک مستقیم

0 Comments

دانلود فیلم پوست گوزن Deerskin 2019 زیرنویس فارسی چسبیده با کیفیت 1080 و دانلود رایگان

داستان فیلم گوزن پوست ساخته شده در سال ۲۰۱۹ است

شیفتگی یک مرد به طراح کتش باعث می شود که زندگی اش را نابود کند و بر ضد آن بچرخد…

دومین کوئنتین مورد علاقه من، ناشناخته ناشناخته، یک فیلم لذت بخش و عجیب دیگر را ساخته است، فیلمی که کاملاً خودآگاه است و از پوچ بودن وحشیانه سرگرم کننده اش لذت می برد. این تقریباً شبیه یک ترکیب کلاسیک «قسمت منطقه گرگ و میش» است، با دوز خوبی از کمدی سیاه. فیلم‌های نیهیلیستی اغلب با مبارزه‌ای بزرگ برای معنا می‌جنگند، اما «پوست موسی» قطعاً چیزی برای گفتن دارد. ژرژ (ژان دوژاردن) متوجه می شود که ژاکتی صاف، عالی و وسوسه انگیز از پوست آهو جیر در انتظار اوست. صاحب جدید، پس حساب بانکی خود و همسرش را خالی می کند و سفری موفقیت آمیز را آغاز می کند. او بلافاصله دیوانه وار عاشق ژاکت می شود و فروشنده به عنوان جایزه یک دوربین فیلمبرداری نیز به او پیشنهاد می دهد که بسیار بسیار مفید خواهد بود. وسواس به همین جا ختم نمی شود، زیرا ژرژ تصمیم می گیرد مجموعه کاملی از پوست آهو را به دست آورد و همچنین با دنیز، تدوینگر و علاقه مند به فیلم، ملاقات می کند. در پس زمینه ای که به همان اندازه عجیب و (به طور قابل توجهی) تاریک است، «پوست گوزن» با اعتماد به نفس قابل تحسینی حرکت می کند، زمان نسبتاً کوتاهی به سرعت می گذرد، و در کل II آن را یک فیلم معمولی می نامد. برای یک فیلم ترسناک، و اجازه ندهید که آیا این یکی است یا نه، بحث نکنیم، “پوست گوزن” دارای فیلمبرداری بسیار تمیز، سبک و پاستلی رنگ است، بدون تصمیمات ویرایشی مزاحم، ساده و تمیز، به علاوه نسبت تصویر عالی و به علاوه گسترده است. همه در جذابیت های حومه فرانسه به تصویر کشیده شده اند. در این زیبایی شناسی، ما از شخصیت اصلی خود پیروی می کنیم که توسط بازیگر کهنه کار برنده اسکار ژان دوژاردن به تصویر کشیده شده است. دوژاردین نقش شخصیتی را تماشا می‌کند که برخی از همان مشکلاتی را دارد که جک در خانه‌ای که جک ساخت. برو جلو بله، هر دو. در واقع، «پوست موسی» من را به چند روش به یاد لارس فون تریر می اندازد. ژرژ با یک دوربین فیلمبرداری در دست، به سرعت رویای ساختن یک فیلم را در سر می پروراند و از دنیز، تدوینگر دعوت می کند تا در پروژه هنری خود به او کمک کند. به نظر من اجتناب از اسپویلر ضروری است. یک شیمی بسیار جالب به سرعت بین دو شخصیت/بازیگر برقرار می شود و برای بقیه فیلم مهم است. درسی یا تعبیری که «The Buckskin» تجسم می کند برای ما تعریف و تعریف نشده است، اما به نظر من درست در زمانی که لازم باشد، به طور رضایت بخشی به پایان می رسد و حالا این شما هستید که آن را پیدا کنید! طبقه بندی فیلم دشوار است. یک دستاورد کوچک سوررئالیستی/ابزوردیستی، یک فیلم سرگرم‌کننده تاریک، یک تمرین سینمایی جذاب، این «پوست گوزن» از ذهن همیشه عجیب کوئنتین دوپوی است که واقعاً باید بهتر شناخته شود. امتیاز من: 7/10.

او در نقشی که برای ژان دوژاردن خلق شده، طوری رفتار می کند که انگار مدت هاست این کار را انجام داده است. منظورم از «آن» اجرای پروژه عجیبی است که قرار است زندگی او را در دست بگیرد و رابطه اش با دنیا را مختل کند. و منظور من از “جهان” دهکده بدبختی است که شخصیت او جورج پس از خرید یک ژاکت قدیمی 100% پوست آهو که نشان دهنده وسواس او نسبت به آن است، به آن سفر می کند، چیزی که بینندگانش را هم خنده و هم عصبانی می کند. و اولیه را برجسته می کند. ماهیت وسواسی اجباری که با افسردگی، تنهایی و خصومت بی قید و شرط با نوع بشر مشخص می شود. من هیچ کلمه ای برای توصیف چرخش خطرناک Le daim (پوست گوزن) ندارم، زیرا ژرژ با خنده با خود توطئه می کند تا وسواس خود را در مورد ژاکت پوست گوزن خود، که او آن را “سبک قاتل” می نامد، بیشتر کند. چه بهای گزافی که برای یک ژاکت دست دوم می پردازد، چه مهارت های تازه کشف شده اش در فیلمبرداری یا اشتباه گرفتن تدوینگر فیلم با طلبکار، Le daim به گونه ای نوشته شده است که مطمئناً هر پنج دقیقه شما را می خنداند. طرح عجیب و غریب، برجسته شده توسط تماشا های فوق العاده دوژاردین و آدل هانل (که با چهره خود عمل می کند و تمام) و همچنین با سبک خاص نوشتن ارجاعات (که در آن پیامدهای یک رویداد در یک صحنه در صحنه زیر نشان داده شده است) برجسته شده است. . The One After) توسط کارگردان و نویسنده کوئنتین دوپیو این درام جنایی کمدی را به یک تجربه انفجاری تبدیل می کند. من نمی توانم آن را بیشتر توصیه کنم و مطمئناً کارهای بیشتری از Dupieux را تماشا خواهم کرد. براوو! TN. (در اولین نمایش هند در بیست و یکمین جشنواره فیلم MAMI، بمبئی تماشا و بررسی شد.)

معرفی فیلم پوست آهو و تماشای آنلاین رایگان آن در رسانه فیلم

لازم به ذکر است پوست گوزن که در ژانر و به کارگردانی کارگردان ساخته شده است، امتیاز 6.60 را از نظر کاربران سایت IMDB کسب کرده است.

برای دانلود فیلم گوزن گوزن با زیرنویس فارسی ساخت 2019 کافیست به باکس دانلود مراجعه کنید و با توجه به اطلاعات موجود و بررسی کیفیت فیلم گوزن با 180-720-1080 می توانید تجربه بسیار خوبی از دانلود فیلم گوزن داشته باشید. .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Related Posts