دانلود فیلم پریسیلا Priscilla 2023 زیرنویس فارسی چسبیده و کیفیت عالی

0 Comments

دانلود فیلم پریسیلا Priscilla 2023 زیرنویس فارسی چسبیده با کیفیت Full HD و لینک مستقیم

داستان فیلم پریسیلا محصول سال 2023 است

هنگامی که پریسیلا بولیو نوجوان با الویس پریسلی، مردی که قبلاً یک سوپراستار راک اند رول است، ملاقات می کند، در لحظات خصوصی به فردی کاملاً غیرمنتظره تبدیل می شود: یک دوست هیجان انگیز، یک متحد در تنهایی، یک بهترین دوست آسیب پذیر. …

بازیگران: کیلی اسپانی، جیکوب الوردی و آری کوهن

معرفی فیلم پریسیلا

پریسیلا یکی از بهترین فیلم هایی است که توانسته امتیاز 6.80 را از نظر کاربران سایت IMDB کسب کند

این فیلم در ژانر تولید شده است. کارگردانی فیلم پریسیلا بوده و لازم به ذکر است که شما به عنوان بیننده فیلم های جذاب می توانید فیلم پریسیلا را به صورت آنلاین با زیرنویس ضمیمه از رسانه فیلم در مجموعه به صورت رایگان تماشا کنید.

نقد و بررسی فیلم پریسیلا

پریسیلا به جای الویس ، در این مورد در مرکز قرار می گیرد. این زیبایی شناسی یکپارچهسازی با سیستمعامل بود ، اما متفاوت از دهه 50/60 در الویس باز لوهرمن به تصویر کشیده شد. این فیلم در مقایسه ، حتی کمی تاریک تر بود. اندرو دقیقاً مانند تصاویر ، نگاهی آرام تر به رابطه الویس و پریسیلا می اندازیم ، که از دیدگاه وی گفته شده است. موسیقی متن فیلم خوب است ، شما موسیقی پریسلی را نمی شنوید. برخلاف بیوپیک سال گذشته الویس ، این یکی از تمام حرفه های خود را پوشش نمی دهد. فقط بر ازدواج آنها تمرکز دارد. به نظر می رسد که ما زمان قابل توجهی را صرف تماشای نحوه ملاقات آنها می کنیم ، اما در سالهای بعد احساس می کردیم چیزهایی را از دست می دهیم. به نظر می رسد پریسیلا توسط الویس جدا و کنترل شده است ، که حضور وی در این فیلم از راه دور است. نیمه اول فیلم احساس می کند که ما در خاطرات پریسیلا نشسته ایم ، اما نیمه دوم احساس می کند که ما در حال عبور از آنها هستیم. مقایسه آنها دشوار نیست ، اما تصویر آستین باتلر از الویس بهتر از یعقوب آلوردی است. عملکرد باتلر تقریبا نمادین است. یعقوب خوب است ، من فقط فکر می کنم بین صدای صحبت کردن و آواز او ارتباط برقرار شده است. تفاوت سنی بین الویس و پریسیلا در اینجا بهتر به تصویر کشیده شده است، ترسناک تر، عمدتا به دلیل معصومیتی که کیلی اسپانی بیان می کند، که با تفاوت قد بیشتر تاکید می شود. بین الویس و پریسیلا که در این فیلم به تصویر کشیده شده اند، شیمی چندانی وجود ندارد. شاید در واقعیت این گونه باشد و چگونه به تصویر کشیده شود، اما به نظر می رسد که آنها با صحبت های کوچکی مانند “هی، دلم برای خانه تنگ شده”، “هی، من عاشق صحبت کردن با تو هستم” عاشق شدند. من خواهم کرد” و سپس به طرف توهین آمیز می پرد. بخشی از رابطه خود را که پر از مشاجره است کنترل کنید. صمیمیت بیش از صحبت های کوچک. فکر می کنم کلی اسپانی در نقش پریسیلا کار بسیار خوبی انجام داد. شما همیشه می توانید احساس او و فیلم را بگویید. نیازی نیست که به صراحت بگوید “اوه، او غمگین است”. تصویر او از یک زن بالغ که به اندازه کافی از رفتار الویس خسته شده است. برده بود، به اوج خود می رسد. راستش را بخواهید، فیلم آنقدرها هم خاص نیست، به خصوص با توجه به داستان حماسی بصری که از الویس 2021 گرفتیم. فکر کردم چیزی متفاوت به ارمغان می‌آورد یا بینش عمیق‌تری ارائه می‌دهد، به‌ویژه از آنجایی که داستان شناخته شده‌ای است که اخیراً در صفحه نمایش بزرگ روایت شده است. ، نه حتی cgi، بیشتر شبیه زمانی است که آنها شهرهای مینیاتوری می سازند و به آنها شلیک می کنند. فیلم Anticlimactic هم. این به شیوه ای که آن ها آخرین سال های ازدواجشان را به تصویر می کشند برمی گردد و باعث می شود این احساس را داشته باشیم که به جای تجربه خاطرات، آن ها را دوباره زنده می کنیم. شاید فقط برای حفظ بی گناهی او بوده است. این داستانی است که قبلاً به خوبی شناخته شده است، بنابراین انتظار داشتم که فیلم دیدگاهی منحصر به فرد و احتمالاً عمیق‌تر به ارمغان بیاورد، اما چیزی را ارائه نمی‌کند که قبلاً شناخته نشده باشد. به نظر می رسد از حد معمول خارج شده و برای من متوسط، غیر جالب و تا حدودی فراموش شدنی شده است.

این یک داستان منحصر به فرد است که به شیوه ای متمایز روایت می شود.

این داستان موسیقی راک و تئاتر صحنه نیست. این در مورد زنی است که منتظر مانده بود ، در خانه ای که او را ترک کرد ، برای اینکه یک نوازنده بیاید و عشقی را که وعده داده بود ، بیاورد. و این در مورد روزی است که او تصمیم گرفت صبر نکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Related Posts