دانلود فیلم وحشت در صحرای مرتفع 2 مینروا Horror in the High Desert 2 Minerva 2023 زیرنویس فارسی چسبیده و لینک مستقیم

0 Comments

دانلود فیلم وحشت در صحرای مرتفع 2 مینروا Horror in the High Desert 2 Minerva 2023 زیرنویس فارسی چسبیده با کیفیت HD و لینک مستقیم

داستان فیلم ترسناک در صحرای بلند 2 مینروا محصول 2023 می باشد

در سال 2018، یک رشته تراژدی شمال شرقی نوادا را درنوردید. جسد یک زن پیدا شد و زن دیگر در همان بزرگراه دورافتاده ناپدید شد. آیا این رویدادها می تواند به ناپدید شدن گری هینگ در فضای باز در سال 2017 مرتبط باشد؟

… من از این مصیبت رنج می برم، یعنی. درست است، خوب، من حتی اولین فیلم یا مستند را در اینجا ندیده ام، وقتی به تماشای “Horror in the High Desert 2 Minerva” 2023 نشستم. بنابراین نمی دانستم در چه کاری هستم. من معتقد بودم که این یک فیلم ترسناک است، و بنابراین ترجیح دادم آن را تماشا کنم، حتی بدون اینکه اولین فیلم را دیده باشم. و باید بگویم که من نسبتاً سردرگم هستم که آیا “ترسناک در صحرای بلند 2 مینروا” قرار است یک مستند باشد یا فیلمی که شبیه یک مستند است. اما صادقانه بگویم، آنچه روی صفحه نمایش بود آنقدر کسل کننده و بیهوده بود که به سختی مهم بود زیرا برای من اهمیتی نداشت که چه اتفاقی می افتد. انتظار داشتم یک فیلم ترسناک ببینم و در عوض یک فیلم مستند به من ارائه شد. این یک اتفاق و یک اشتباه بود، و این چیزی نیست که توصیه کنم وقت، پول یا تلاش خود را برای آن هدر دهید. امتیاز من برای Minerva High Desert Horror 2، از نویسنده و کارگردان داچ ماریک، به یک ستاره از ده می رسد زیرا اصلاً آن چیزی نبود که به آن اعتقاد داشتم.

اولین فیلمی که تماشا کردم فقط به این دلیل که امتیاز نزدیک به 8 را در این فیلم دیدم و OCD من را می کشد اگر سریالی را با دنباله شروع کنم. به جز آن تجارت جنگ ستارگان. اما این به حساب نمی آید. من خیلی خوشحالم که انجام دادم. این یک فیلم ترسناک دیدنی نیست، اما پس چیست؟ ارزش پرسیدن را دارد. برای من، بهترین ترسناک می‌تواند ترس‌ها را بدون اتکا به کیچ مانند یک جامپ اسکر به ارمغان بیاورد. و با خشونت نه بی دلیل، در حالی که ما از استفاده از آن نمی ترسیم. اما شاید مهمتر از همه، باید داستان خوبی را روایت کند. و داستان تثبیت شده در هر دو فیلم به اندازه‌ای مبهم است که تهدیدآمیز باشد، در حالی که به اندازه‌ای اشاره شده است که خود را در حال انجام کاری جدید نشان می‌دهد – در حالی که خیلی جدید نیست. ، فیلمبرداری و سبک های روایت مستند را پیدا کرده و آنها را با هم به شکلی فوق العاده روان اجرا کرده است. به طور جدی، همانطور که شروع می شود، فکر می کنید، “آه، این دارد پیر می شود.” اما تقریباً در نیمه راه، متوجه شدم که فکر می کنم، “خب، اگر چنین چیزی در زندگی واقعی وجود داشت، آیا اینطور ارائه نمی شد؟” اشتباه نکنید، این منحصر به فرد نیست. اما این کار را بدون بی‌نقص بودن انجام می‌دهد، که در ژانر خود به اندازه کافی منحصربه‌فرد است. علاوه بر این، اکثر تولیدات مستقل بیش از حد به سمت گرافیک و جلوه ها می روند که نمی توانند توخالی بودن دیگران و با آنها را جبران کنند. آنها به هر حال موفق می شوند این کار را انجام دهند و در نتیجه یک قطعه دره عجیب و غریب با دیالوگ های بد ایجاد می شود، یا آنقدر در محراب هنر بازیگر فداکاری می کنند که تماشای آن شبیه سخنرانی فیلیپ در تد هالووین است. سیمور هافمن من می گویم به روش خوبی نیست، اما فکر نمی کنم راه خوبی وجود داشته باشد. به طور خلاصه، این بچه ها کار بزرگی انجام داده اند که وارد یک ژانر کاملاً ناشناخته شده اند. و من مشتاقانه منتظر ورود بعدی هستم که بعد از این فصل دوم کاملاً تضمین شده است. لطفا، واقعا، لطفا، نفروشید.

دنباله از داستان Gary Hinge اصلی جدا می شود (با توجه به این توهم که این یک سریال مستند قانونی است، سازندگان فیلم در طول ساخت به ما قول داده اند اطلاعات بیشتری در مورد Hinge دریافت کنند) تا بر روی دو شخصیت جدید متمرکز شود، مینروا معروف و زن جوان دیگری به نام آملیانا که هیچ یک از آنها تا به حال همدیگر را ندیده اند و حتی نمی شناسند، اما سرنوشت آنها با مواجهه با همان پدیده وحشتناک به هم گره می خورد. من نمی خواهم چیز مهمی ارائه دهم. از آنجایی که این یک فیلم نسبتاً جدید است و احتمالاً بسیاری از مردم هنوز آن را ندیده اند. من خودم را به این مشاهدات محدود می‌کنم: 9 ستاره برای دنباله‌ای که نه تنها دنیای اصلی را گسترش می‌دهد (در اینجا سایه‌هایی از نوارهای Poughkeepsie وجود دارد، اما در واقع فکر می‌کنم طوفان صحرا 2 فیلم بهتری است). خیلی خیلی ترسناک شوخی نمی کنم، این یکی از قانونی ترین فیلم های ترسناکی است که در طول مدت طولانی دیده ام، علیرغم این واقعیت که ما حتی کمتر از فیلم قبلی شاهد جهنم هستیم. تا آنجا که من می دانم، حتی تصویر کاملی از حضور در جزئیات وجود ندارد، فقط نگاهی اجمالی از راه های به یاد ماندنی و پر انرژی اینجا و آنجا وجود دارد. کسر یک ستاره برای یکی از بدترین جابه‌جایی بین روایت‌هایی که داشته‌ام. تا اینجا دیده شده برای فیلمی که خیلی درست می شود، روشی که از انحراف از داستان مینروا به داستان آملیانا می رود تقریباً از نظر کمدی نادرست است. هیچ انتقالی وجود ندارد، فقط در نقطه‌ای معین روی آملیانا تمرکز می‌کند و دیگر درباره مینروا نیست، و یک شخصیت مرد را نشان می‌دهد که در طی مصاحبه‌ای در صحنه‌های ابتدایی فیلم به طور خلاصه معرفی می‌شود. صادقانه بگویم، وقتی داستان آملیانا شروع شد، خیلی سریع از آن گذار ناشیانه گذر کردم و کاملاً درگیر شدم. کمک می کند که این ترسناک ترین و ترسناک ترین قسمت فیلم است. اما من دوست دارم

معرفی فیلم Terror in the High Desert Minerva 2 و تماشای آنلاین رایگان آن در رسانه های فیلم سریال

لازم به ذکر است فیلم ترسناک Minerva in the high desert 2 که در ژانر و به کارگردانی کاربران سایت IMDB ساخته شده است امتیاز 5.30 را به خود اختصاص داده است.

برای دانلود فیلم Horror in the High Desert 2 Minerva با زیرنویس فارسی ساخت 2023 کافی است به قسمت دانلود باکس مراجعه کنید و با توجه به اطلاعات موجود کیفیت فیلم Horror in the High Desert 2 Minerva را در 180 بررسی کنید. -720-1080، شما می توانید یک تجربه عالی داشته باشید. با دانلود فیلم Minerva’s Horror in the High Desert 2 لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Related Posts