دانلود فیلم نابینا The Blind 2023 دوبله فارسی و کیفیت عالی

0 Comments

دانلود فیلم نابینا The Blind 2023 دوبله فارسی با کیفیت BluRay و لینک مستقیم

داستان فیلم The Blind محصول سال 2023 است

مدتها قبل از اینکه فیل رابرتسون یک ستاره تلویزیون واقعیت باشد، عاشق شد و تشکیل خانواده داد، اما شیاطین او تهدید کردند که زندگی آنها را از هم خواهند پاشید. این داستان واقعی است که یک سلسله را آغاز کرد.

فیلم شگفت انگیزی که عشق رستگارانه خدا را نشان می دهد! داستان واقعی فیل رابرتسون از شهرت سلسله اردک. این فیلم شما را از آغاز فروتنانه خود به «فرمانده اردک» می برد. قدرت “دفن کردن پیرمرد” و تولد دوباره برای زندگی جدید در عیسی مسیح را نمی توان انکار کرد. اگر سعی کنید سوراخ قلب خود را با هر چیزی که این دنیا ارائه می دهد پر کنید، هرگز به آرامش واقعی نخواهید رسید مگر اینکه کنترل زندگی خود را به عیسی بدهید. امتحانش کن!!! از عیسی بخواهید که به قلب شما بیاید، یک کلیسای مؤمن کتاب مقدس پیدا کنید و همانطور که در ویدیو نشان داده شده است غسل تعمید بگیرید. شما هرگز از این کار پشیمان نخواهید شد! به خانواده خدا بپیوندید – زندگی شما برای همیشه تغییر خواهد کرد.

چه برکتی است که این خانواده می توانند شهادت و انجیل خود را از این طریق با جهان به اشتراک بگذارند. بازیگری شگفت انگیز است! بازیگران واقعا شبیه افرادی هستند که تماشا می کنند. الهام بخشیدن به همسر، شوهر، والدین و پیروان عیسی بهتر. من مدتی است که داستان های این خانواده ها را از طریق پادکست ها، کتاب ها، پیام ها و برنامه های آنها دنبال می کنم و این فیلم داستان واقعی آنها را کاملاً نشان می دهد. چه نمونه بزرگی از قدرت رستگاری عیسی که این خانواده را برگرداند و نسل های بعدی را تغییر داد. امروز آنها همه مردم را به خاطر مردم وفادار پر از امید و نور عیسی برکت می دهند.

پسر بود من مشتاقانه منتظر این فیلم بودم و ناامید نشد. من و چهار پسرم از طرفداران Duck Dynasty بودیم و من شنونده همیشگی پادکست Unashamed آنها هستم. این عالی بود که داستان زندگی آنها را قبل از همه موفقیت هایشان دریافت کنم. چه شهادت بزرگی بر قدرت انجیل برای تغییر یک زندگی و نجات یک روح گمشده! ستایش خدا! برای هر کسی که این فیلم را ببیند قابل انکار نیست. من دعا می کنم که چشمان بسیاری باز شود و روح القدس آنها را جذب کند و دعوت را بپذیرد تا جان خود را به عیسی بدهند. آفرین به خانواده رابرتسون که بسیار آسیب پذیر بودند و مایل بودند که به همه اجازه دهند این را ببینند. درود بر تو به عنوان مثال و شاهد.

معرفی فیلم نابینا و تماشای آنلاین رایگان آن در رسانه فیلم سریال

لازم به ذکر است بابینا که یک ژانر درام و به کارگردانی کاربران سایت IMDB می باشد امتیاز 6.20 را به خود اختصاص داده است.

برای دانلود فیلم نابینا با زیرنویس فارسی ساخت 2023 کافی است به باکس دانلود مراجعه کنید و با توجه به اطلاعات موجود و بررسی کیفیت فیلم The Blind در 180-720-1080 می توانید تجربه بسیار خوبی از دانلود فیلم نابینا.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Related Posts