دانلود فیلم موجودات زیبا Beautiful Beings 2022 زیرنویس فارسی چسبیده و لینک مستقیم

0 Comments

دانلود فیلم موجودات زیبا Beautiful Beings 2022 زیرنویس فارسی چسبیده با کیفیت HD و لینک مستقیم

داستان فیلم Beautiful Beings محصول سال 2022 می باشد

آدی، پسری با استعداد که توسط مادری روشن‌فکر بزرگ شده است، تصمیم می‌گیرد که یک قلدری نادرست در باند خارجی‌هایش را بپذیرد. پسرها که به حال خودشان رها می شوند، پرخاشگری، خشونت، وفاداری و عشق را کشف می کنند.

فیلم Guðmundur Arnar Guðmundsson محصول 2022. بسیاری از هنرمندان و نویسندگان دردسرهای دوران نوجوانی را به ما ارائه می دهند که هنوز در آثار خود نمی توانند از شر آن خلاص شوند. یکی از مهم ترین منابعی است که از بدو پیدایش ادبیات و هنر را تغذیه کرده است. گودموندسون متولد 1982 به نظر من درد دوران نوجوانی را در واقعیتی منحصر به فرد و آزاردهنده مانند مشتی به شکم به مخاطب منتقل می کند. مانند فیلم های Ártún (2014) / Hjartasteinn (2016). مهارت «داستان سرایی» گویموندسون که فراتر از فیلمنامه نویسی است و توانایی ارائه اثر به دست آمده برای بازیگران جوانی که تا به حال هیچکس درباره آن نگفته/نشنیده است و همیشه نتایج خوبی می گیرد. در نتیجه، به نظر من این خطر ناشی از توانایی او در توضیح دادن خود به بازیگرانش است. رویا، که دومین نمایش جهانی خود را در جشنواره فیلم استانبول داشت، بار دیگر یک کلاسیک گودموندسون است و به راحتی از سال 2022 قابل تشخیص است. این فیلم ها طبیعت بسته ایسلند و شخصیت آن را منعکس می کنند. شخصیت ما Baldur (نام بازیگر جوان Hjartasteinn جزئیات خوبی است) زمانی که او یک کودک زخمی بود برای همه دوستانش نقش پدری داشت، اما او هرگز دوران کودکی خود را ترک نکرد. بازیگران کودک با کاراکترهای خود، ساخته های عالی کریستین ادنز اندرسن و حرکات دوربین که فیلم را به بعد دیگری می برد، قلب تماشاگران را لمس کردند. او در این فیلم بیرگیر داغور بیارکاسون را نیز به سینما آورد که با کارگردانی درست بازیگر بزرگی خواهد بود. خلاصه داستان بردریمی شاهکاری است که نه تنها برای کسانی که سینمای شمال یا “آدان” را دوست دارند باید ببینند. فیلم های عصر، بلکه برای هرکسی که خود را فیلمساز تعریف کند.

Beautiful Beings به سبک واقعی با اجراهای بسیار خوب فیلمبرداری شده است، اما خشونت کلیشه ای و بدون عواقب یک نقص است.

بهترین صحنه‌های فیلم، استعداد گودموندسون را در ساختگی، سفرهای مواد مخدر و سناریوهای فانتزی نشان می‌دهد، و اگر Beautiful Beings بیشتر از این عناصر را داشت، ممکن بود چیزی متمایزتر از فیلم‌های اخیر باشد. یک صف طولانی از فیلم های جوانان تنها مانده است.

معرفی فیلم موجودات زیبا و تماشای آنلاین رایگان آن در رسانه فیلم سریال

لازم به ذکر است Beautiful Creatures که در ژانر و به کارگردانی کارگردان ساخته شده است، به گفته کاربران سایت imdb امتیاز 7.40 را کسب کرده است.

برای دانلود فیلم Beautiful Beings با زیرنویس فارسی ساخت 2022 کافی است به باکس دانلود مراجعه کنید و با توجه به اطلاعات موجود و بررسی کیفیت فیلم Beautiful Beings با شماره تلفن 180-720-1080 می توانید بسیار تجربه خوب دانلود فیلم Beautiful Beings Be.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Related Posts