دانلود فیلم شورش یک داستان عاشقانه Gadar Ek Prem Katha 2001 زیرنویس فارسی چسبیده و نسخه کامل

0 Comments

دانلود فیلم شورش یک داستان عاشقانه Gadar Ek Prem Katha 2001 زیرنویس فارسی چسبیده با کیفیت BluRay و لینک مستقیم

داستان فیلم Gadar Ek Prem Katha محصول سال 2001 است

در میان شورش هایی که در شهر رخ می دهد، تارا نیز از جمله این شورشیان است که ناخواسته عاشق کسی می شود و ازدواج می کند…

بازیگران: سانی دیول، آمیشا پاتل و امریش پوری

معرفی فیلم شورش داستان عاشقانه

شورش، داستان عاشقانه یکی از بهترین فیلم هایی است که توانسته امتیاز 7.30 را از کاربران سایت IMDB کسب کند.

این فیلم در ژانر تولید شده است. فیلم شورش یک داستان عاشقانه به کارگردانی بوده و لازم به ذکر است که شما به عنوان بیننده فیلم های جذاب فیلم شورش داستان عاشقی را می توانید به صورت آنلاین با زیرنویس ضمیمه از رسانه فیلم مجموعه به صورت رایگان تماشا کنید.

نقد و بررسی فیلم Gadar Ek Prem Katha

این فیلمی است که من به همه مردم بهارتیا توصیه می‌کنم آن‌ها را تماشا کنند و وحشت‌های پارتیشن را به خاطر بسپارند…خوب ساخته شده است…خط داستانی کاملاً درخشان دیالوگ‌های شخصیت‌ها دیالوگ‌های شخصیت موسیقی آرک آهنگ‌ها شروع به پایان می‌شوند Goosebumps…جای هو تارا سینگ.

کمتر فیلم هندی وجود دارد که رکوردهای متفاوتی نسبت به گدار داشته باشد. باهوبالی، شولای، ddlj، بالاترین درآمدهای بلیت تا به امروز را دنبال می کنند. 3) به Sunny بخش جایزه جدید جایزه عملکرد برجسته از این فیلم اهدا خواهد شد

داستان هندی از اواخر دهه 1940 و اوایل دهه 1950 زمانی که بیماری جهانی به نام اسلام، هند را به سه بخش جغرافیایی تقسیم کرد و مقدسات بیشماری از دختران هندی را بلعید و در عین حال شاهد یکی از وحشتناک ترین فجایع انسانی مجهبی با تماشای آن آبی بود. چشم ها. سفید و احتمالا ایجاد شده است. ترسوهای سفید به نام انگلیسی. در چنین دوران ناامیدانه ای، سیک سناتانی شجاع از دختر خائن مسلمانی که به هند خیانت کرد و به پاکستان رفت، محافظت کرد – یک بار از آشوبگران و بار دوم از پدر متعصبش. این فیلم برتری ارزش های ساناتانا دارما را به تصویر می کشد و سرشار از احساسات است: میهن پرستی، عاشقانه، شجاعت، فریب و تعصب جهادی. 4 کرور در سینماها برای این فیلم گویای همه چیز است. اکشن بسیار زیبا، وفاداری شگفت انگیز زن و شوهر.. دیالوگ ها تاثیر عمیقی بر دو طرف مرز می گذارد. هندوستان زنده آباد تا، زنده آباد های، آور زنده آباد راهگا… کارگردانی عالی. ارزش هزار بار دیدن را دارد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Related Posts