دانلود فیلم سه روز در مالای 3 Days in Malay 2023 زیرنویس فارسی چسبیده و لینک مستقیم

0 Comments

دانلود فیلم سه روز در مالای 3 Days in Malay 2023 زیرنویس فارسی چسبیده با کیفیت BluRay و دانلود رایگان

داستان فیلم 3 روز به زبان مالایی محصول سال 2023 می باشد

یک گروه کوچک باید در طول نبرد در جنگ جهانی دوم به مدت سه روز از یک فرودگاه در برابر حمله ژاپنی دفاع کند.

گاهی تعجب می کنم که چرا اینقدر آشغال می سازند. داستان ظاهراً در سال 1942 اتفاق می افتد، بنابراین ایالات متحده مدت زیادی در جنگ نبوده است و سربازانی که به تصویر کشیده شده اند خسته، فرسوده و غیر مشتاق به نظر می رسند. مشخص نیست که “مالایی” کجاست زیرا هیچ دقت تاریخی ارائه نشده است. “قهرمان” این قطعه، جان کاپوتو، به وضوح در اواخر دهه پنجاه خود است (بازیگر واقعی 57 سال دارد)، و مانند بسیاری از سربازان همکارش اضافه وزن و تناسب اندام دارد – به سختی قابل مقایسه با کسی که در فیلم های خبری زمان جنگ به تصویر کشیده شده است. داده شده. مردها در خانه پرسه می زنند، سیگار می کشند، مشروب می نوشند و داستان های مالیخولیایی معشوقه هایشان را تعریف می کنند. تقریباً همه مردان دارای نوعی موی صورت هستند، از جمله آنهایی که سبیل های بزرگ دارند – مدیریت آن سخت است. برخی مکالمات اولیه بین یک ژنرال تک ستاره و یک گروهبان ارشد انجام می شود. این یک مکالمه بسیار غیرعادی خواهد بود و نافرمانی گروهبان قابل تحمل نخواهد بود. اگر قرار است این یک تیم کرک از نیروهای آماده رزمی باشد، پس پول من بر عهده ژاپنی هاست. به علاوه هیچ نشانه ای از جدایی سیاه و سفید وجود ندارد زیرا با همه یکسان رفتار می شود. اما برخی زوزه کشان در کمین فیلمنامه هستند، از جمله سربازی که به حمله «جت های جنگنده» اشاره می کند و تصویری از هلال ماه با ستاره های پشت آن به وضوح قابل مشاهده است. فکر می‌کنم بیشتر شبیه به تولید برادران زوکر یا نیل برین است. این افتضاح است. وقتت را تلف نکن

معرفی فیلم سه روز به زبان مالایی و تماشای آنلاین آن به صورت رایگان در رسانه های سریال

لازم به ذکر است Three Days in Malaya که در ژانر ساخته شده و کارگردانی آن را برعهده داشته است، از نظر کاربران سایت IMDB امتیاز 2.70 را کسب کرده است.

برای دانلود فیلم 3 روز به زبان مالایی با زیرنویس فارسی ساخت 2023 کافی است به باکس دانلود مراجعه کرده و با توجه به اطلاعات موجود و بررسی کیفیت فیلم 3 روز به زبان مالایی با شماره تلفن 180-720-1080 تماس بگیرید. می تواند تجربه بسیار خوبی در دانلود فیلم داشته باشد. سه روز در مالایا باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Related Posts