دانلود فیلم راه آزادی Freedoms Path 2022 زیرنویس فارسی چسبیده و کیفیت عالی

0 Comments

دانلود فیلم راه آزادی Freedoms Path 2022 زیرنویس فارسی چسبیده با کیفیت BluRay و دانلود رایگان

داستان فیلم مسیر آزادی محصول 2022 است

پس از فرار یک سرباز اتحادیه از نبرد، نجات از دست یک مرد سیاه پوست آزاد می آید که بخشی از راه آهن زیرزمینی را اداره می کند. اما وقتی برده‌ای بی‌رحم شبکه مخفی را کشف می‌کند، نقشه می‌کشد تا آن را به آتش بکشد…

بازیگران: جران هاول، آر جی سایلر و ایون برمنر

معرفی فیلم جاده آزادی

راه آزادی یکی از بهترین فیلم هایی است که توانسته امتیاز 5.90 را از نگاه کاربران سایت IMDB کسب کند.

این فیلم در ژانر تولید شده است. فیلم راه آزادی به کارگردانی و لازم به ذکر است شما به عنوان بیننده فیلم های جذاب می توانید فیلم راه آزادی را به صورت آنلاین با زیرنویس ضمیمه از رسانه فیلم در سریال به صورت رایگان تماشا کنید.

نقد و بررسی فیلم مسیر آزادی

این یک فیلم شگفت انگیز، قدرتمند و فوق العاده احساسی بود! پیام در مسیر آزادی فوق العاده عمیق است. بازیگران و هنرپیشه ها فوق العاده بودند! برت اسمیت کارگردانی بسیار خوبی انجام داد. موزیک هم خیلی قشنگ بود در کل معتقدم راه آزادی در تاریخ ثبت خواهد شد و پتانسیل بالایی برای بردن اسکار دارد.

بنابراین فراتر از انتظار من! این بیش از یک فیلم بود – یک اثر هنری بود – تکان دهنده، شاد و به موقع. این فیلم، در مقایسه با اکثر استودیوهای بزرگ و فیلمسازان مطرح این روزها، یک بریدگی بالاتر از آنچه در آنجا وجود دارد، یکی از دلایلی بود که من اغلب برای فیلم بیرون نمی روم، اما به اندازه کافی خوش شانس بودم که این یکی را دیدم. برای دیدن در یک سالن خصوصی “فقط دوستان و خانواده”، در یک تئاتر بزرگ، با صفحه ای گسترده و صدای باورنکردنی، و پس از پایان تیتراژ، او تمام تماشاگران را برای چند دقیقه در سکوت متفکرانه رها کرد و سپس شخصی شروع به کف زدن کرد. و دروازه ها بسته شد با تشویق طولانی و مشتاقانه همه در آنجا باز شد. عکاسی و امتیاز به خوبی یا بهتر از 90 درصد آنچه در خارج وجود دارد بود. این می تواند یکی از رقبای اسکار باشد.

من چیزی جز چیزهای عالی برای گفتن در مورد این فیلم ندارم، ترکیبی کامل از جدیت و سبک دلی که در تمام مدت من را در لبه صندلی ام قرار داده بود. اگر امسال فقط یک فیلم تماشا می کنید، باید The Big Shout باشد. به جران و آر جی که مرا سوار یک ترن هوایی احساسی کردند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Related Posts