دانلود فیلم رانندگی مادلین Driving Madeleine 2022 زیرنویس فارسی چسبیده و نسخه کامل

0 Comments

دانلود فیلم رانندگی مادلین Driving Madeleine 2022 زیرنویس فارسی چسبیده با کیفیت Full HD و دانلود رایگان

داستان فیلم Driving Madeleine محصول 2022 است

مادلین حومه‌های کوچک را ترک می‌کند تا به خانه سالمندان در آن سوی پاریس بپیوندد. چارلز، یک راننده تاکسی، برای سوار کردن او می آید و بدون عجله برای رسیدن، از او می خواهد که از قسمت هایی از پایتخت که در زندگی او به حساب می آید عبور کند.

بازیگران: لاین رنو، دنی بون و آلیس آیزاز

معرفی فیلم رانندگی مادلین

Madeleine’s Driving یکی از بهترین فیلم هایی است که توانسته امتیاز 7.00 را از نظر کاربران IMDB کسب کند.

این فیلم در ژانر تولید شده است. فیلم Madeleine’s Driving کارگردانی شده است و لازم به ذکر است که شما به عنوان بیننده فیلم های جذاب می توانید فیلم Madeleine’s Driving را به صورت آنلاین با زیرنویس ضمیمه از رسانه فیلم های مجموعه به صورت رایگان تماشا کنید.

نقد و بررسی فیلم Driving Madeleine

مادلین 92 ساله خانه خود را در حومه شهر ترک می کند تا وارد خانه سالمندان در آن سوی پاریس شود. چارلز، راننده تاکسی، می داند که این کرایه خوبی خواهد بود و برای بردن او می آید. او برای رسیدن به خانه جدیدش عجله ای ندارد و از او می خواهد که از مکان های مختلفی که در زندگی اش مهم بوده است بگذرد. همانطور که سفر ادامه دارد، او برخی از وقایع باورنکردنی زندگی خود و همچنین خردی را که برای وجود نسبتا خسته او مفید است با او به اشتراک می گذارد. فلاش بک هایی وجود دارد که زمان تغییر را نشان می دهد، از جمله صحنه های جالب دادگاه. چارلز، راننده تاکسی، به نوبه خود به طور فزاینده ای علاقه مند، مهربان و سخاوتمند می شود. در این، آخرین دور مادلین از پاریس، طبیعتاً این شهر با مناظر، رستوران‌ها و زندگی عمومی، از جمله دوچرخه‌های اسپلیت، ستاره می‌شود… اگر بتوانند به آنجا برسند. .. و همه چیز برای آهنگ های عالی دهه 1940 تنظیم شده است. البته بازیگران معروفی مثل مادلین، لینائوس رنو (که 94 سال سن دارد و تیتراژ فیلمش به دهه 1940 برمی گردد) و تاکسی فرانسوی فوق العاده هستند. ستاره، دانی بون. داستان خوب، فیلمبرداری زیبا و یک جواهر کوچک بسیار تاثیرگذار، که تا حدودی یادآور درام زیبای تاکسی استرالیا، “Damage” (2022) است.

این مقصد نیست، سفر است” رالف والدو امرسون. فیلسوف با یک میزانسن ابتدایی که روانشناسی چارلز راننده تاکسی را به شیوه واقعی فرانسوی متزلزل می کند، نقد زانته اوکانر را بررسی می کند، زیرا اکنون تنها چیزی که او نیاز دارد رانندگی به سمت شهر است. آن طرف پاریس برای گرفتن کرایه، وقتی مسافرش دیده نمی شود، ناگهان روحیه تاریک او با صدای خشن سالمند (92 ساله) مجدلی که در حال حرکت به خانه سالمندان است، در هم می شکند. یک شروع خوب برای هر یک از آنها، زیرا چارلز از سفر به پاریس می ترسد. و ماگدالن تلاش می کند تا انتقال او به خانه سالمندان را به تاخیر بیندازد. با این حال، این آغاز یک سفر زیبا و شیرین است که باعث احترام و احترام متقابل می شود. هر دو در طول سفر، مگدالن با صراحت و قدرت خود قفل چارلز بسیار بسته و بد خلق را باز می کند و جریان باورنکردنی داستان زندگی خود را آشکار می کند. بینش و درک برای ایجاد مهربانی و شفقت مشترک. در طول سفر از موقعیت های فلاش بک و مکان هایی از گذشته مجدلیه بازدید می کنیم. با نگاهی گیرا از پاریس. چارلز از طریق پنجره تاکسی پس از نابینا شدن از زیبایی چشمان خود را باز می کند و ارزش خانواده و زندگی خود را دوباره ارزیابی می کند. فیلمبرداری و تدوین یکپارچه هستند، موسیقی فضایی روان را ایجاد می کند و کارگردانی یک قطعه احساسی لطیف دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Related Posts