دانلود فیلم دو گناهکار و یک قاطر Two Sinners and a Mule 2023 زیرنویس فارسی چسبیده و کیفیت عالی

0 Comments

دانلود فیلم دو گناهکار و یک قاطر Two Sinners and a Mule 2023 زیرنویس فارسی چسبیده با کیفیت BluRay و دانلود رایگان

داستان فیلم Two Sinners and a Mule محصول سال 2023 می باشد

آلیس و نورا که از یک شهر کوچک غربی بیرون می‌روند، به شهر ویرجینیا می‌روند تا رویای افتتاح یک رستوران را دنبال کنند. بیرون در دشت، آنها با یک شکارچی جایزه مجروح به نام آلدن روبرو می شوند. به امید اینکه در این جایزه سهیم شوند، از الدن مراقبت می کنند و به او کمک می کنند تا ارواحش، گریمز را تعقیب کند…

اول از همه، عنوان این فیلم آنقدر بد انتخاب شده است که باعث می شود در یک زمین تماشا کاملا متفاوت فکر کنید. نمی‌دانم آیا واقعاً کسی دستش را در هر نقطه‌ای بلند کرده و می‌گوید: «ام، اما عنوان؟». و بنابراین تصمیم گرفتم فیلم را بردارم و تماشا کنم. من در واقع تا قبل از اینکه به طور تصادفی با آن فیلم روبرو شده بودم، هرگز نام فیلم را نشنیده بودم. نویسنده، بو هیلیارد، فیلمنامه و خط داستانی را گردآوری کرد که مطمئناً امیدوارکننده بود. اما فقط چیزی از فیلم کم بود تا آن را به یک فیلم سرگرم کننده تبدیل کند. من می خواستم دو گناهکار و یک قاطر را دوست داشته باشم، واقعاً دوست داشتم، اما فیلم از سرگرم کننده بودن کوتاهی کرد. فکر می‌کنم این ترکیبی از سرعت روایت، کمبود محتوای سرگرم‌کننده و این واقعیت است که شخصیت‌ها جذابیت قورباغه‌ها را داشتند. از کل بازیگران فیلم Two Sinners and a Mule، این من بودم. فقط با Cam Gigandet آشناست. اما آنها قطعاً انتخاب خوبی از بین بازیگران و بازیگران ماهر داشتند، فقط حیف است که محتوای مناسبی برای کار و نمایش نداشتند. از کارگردان، رالی ویلسون، بدون اینکه اثری ماندگار بر جای بگذارد آمد و رفت. این فیلمی نیست که برای بار دوم به آن برگردم زیرا تماشای آن برای بار اول سخت بود. از نظر بصری، «دو گناهکار و یک قاطر» واقعاً به عنوان یک قطعه دوره مناسب ظاهر نشد. محیط غربی همه چیز بسیار جدید، بی عیب و تمیز به نظر می رسید. امتیاز من به “دو گناهکار و یک قاطر” سه ستاره از ده ستاره است.

معرفی فیلم Two Sinners and a Mule و تماشای آنلاین رایگان آن در مدیا فیلم سریال

لازم به ذکر است دو گناهکار و یک قاطر که در ژانر ساخته شده و کارگردانی آن را برعهده داشته است، از نظر کاربران سایت IMDB امتیاز 3.60 را کسب کرده است.

برای دانلود فیلم Two Sinners and a Mule با زیرنویس فارسی ساخت 2023 کافی است به قسمت باکس دانلود مراجعه کنید و با توجه به اطلاعات موجود و بررسی کیفیت فیلم Two Sinners and a Mule در 180-720-1080 ، از دانلود فیلم Two Sinners and a Mule می توانید تجربه بسیار خوبی داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Related Posts