دانلود فیلم درون پوسته پیله زرد Inside the Yellow Cocoon Shell 2023 زیرنویس فارسی چسبیده و لینک مستقیم

0 Comments

دانلود فیلم درون پوسته پیله زرد Inside the Yellow Cocoon Shell 2023 زیرنویس فارسی چسبیده با کیفیت HD و لینک مستقیم

داستان فیلم Inside the Yellow Cocoon Shell محصول سال 2023 می باشد

مردی به زادگاهش بازمی گردد، جایی که خاطرات و رویاهای گذشته او را تسخیر کرده است.

بازیگران: Dylan Besseau، Le Phong Vu و Vu Ngoc Manh

معرفی فیلم داخل پوسته پیله زرد

فیلم Inside the Yellow Cocoon یکی از بهترین فیلم هایی است که توانسته امتیاز 6.70 را از نگاه کاربران سایت IMDB کسب کند.

این فیلم در ژانر تولید شده است. فیلم داخل پیله زرد به کارگردانی بوده و لازم به ذکر است که شما به عنوان بیننده فیلم های جذاب می توانید فیلم داخل پیله زرد را به صورت آنلاین با زیرنویس ضمیمه از رسانه فیلم در مجموعه به صورت رایگان تماشا کنید.

نقد فیلم Inside the Yellow Cocoon Shell

این نوعی از فیلم است که مدام به شما آموزش می دهد که درک کنید و در نهایت در حس خود زمان گم شوید، تا جایی که می توانید فراموش کنید دوربین وجود دارد حتی وقتی در حال حرکت است. شما در چارچوب با Thien زندگی می کنید. زمان دوربین و شخصیت به طور طبیعی در هم تنیده هستند.

تماشای این فیلم مثل این است که سه ساعت در سونا بنشینم و منتظر چیزی باشم که هرگز نمی آید و حتی برایم مهم نیست. معمولا من عاشق فیلم های متفکرانه ای هستم که هیچ اتفاقی نمی افتد. اما باید با تسلط در میزانسن و متانت خاصی همراه باشد. جسارت هنری همچنان باید مخاطب را تا آخر نگه دارد. با این حال، فیلم چیزی فراتر از عکاسی هیجان انگیزش ارائه نمی دهد. فیلمساز به وضوح می خواهد به مخاطب درد وارد کند، اما تجربه بیهوده است. و این حس بی هدفی، که می توان تصور کرد معنای فلسفی فیلم است که سعی در القای آن دارد، از طریق دیالوگ های نیمه دل به مخاطب تحمیل می شود. در واقع این دیالوگ در رابطه با مطالب پیرامون خود توجه کافی را به خود جلب نکرد تا جذاب باشد. این صرفاً یک محصول مشترک بین‌المللی توسط یک فیلمساز ویتنامی است که برای منتقدان و جشنواره‌های برجسته بین‌المللی ساخته شده است، زیرا باهوش و «سین‌فیل» است. ‘.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Related Posts