دانلود فیلم داستان های آمریکایی American Fiction 2023 زیرنویس فارسی چسبیده و کیفیت عالی

0 Comments

دانلود فیلم داستان های آمریکایی American Fiction 2023 زیرنویس فارسی چسبیده با کیفیت BluRay و لینک مستقیم

داستان فیلم آمریکایی تخیلی محصول سال 2023 است

یک رمان‌نویس خسته از سود بردن از سرگرمی‌های «سیاه»، از یک نام قلمی برای نوشتن کتابی استفاده می‌کند که او را به دل ریاکاری و جنون می‌برد که ادعا می‌کند از آن متنفر است.

من فکر می کردم این فیلم کاملاً با درخشش اوج می گیرد تا اینکه دو دقیقه آخر با صدای تپش سقوط کرد. واقعاً وحشتناک بود زیرا تا آن زمان فکر می‌کردم در حال تماشای یک شاهکار هستم. این من را به یاد زمانی انداخت که در حال خواندن یک کتاب کمیک سوپرمن بودم و واقعاً غرق داستان بودم، اما در پایان متوجه شدم که کل داستان چیزی بود که لوئیس لین پس از خوردن بستنی و ترشی رویای آن را داشت. اساسا، این در مورد یک استاد کالج و رمان‌نویس سیاه‌پوست است که کارش نادیده گرفته می‌شود، زیرا به اندازه کافی «سیاه» نیست، یعنی درباره معتادان، نوجوانان باردار و پلیس‌های نژادپرست نیست. او به شوخی کتاب مورد نظر ناشران را با نام مستعار می نویسد. کتاب به یک موفقیت بزرگ تبدیل می شود. او می خواهد جلوی این همه فریب را بگیرد، اما مادرش آلزایمر دارد و نیاز به مراقبت شبانه روزی دارد که بسیار گران است. او به پول نیاز دارد. تا پایان تلخ، این یک اثر مضحک و خنده دار از تفسیر اجتماعی است که از آن لذت بردم. هنوز ارزش دیدن دارد، اما می توانست خیلی بیشتر باشد. فیلمنامه هوشمند و قانع کننده است (تا آن پایان وحشتناک). بازیگری، کارگردانی و عناصر فنی همگی درجه یک هستند. جفری رایت در نقشی که عملاً هرگز در فیلمی نمی بینیم، نقشی برجسته در نقش پروفسور ارائه می دهد. همچنین لزلی اوگامز در نقش مادرش، میرا لوکرتیا تیلور در نقش خدمتکار، جان اورتیز به عنوان نماینده او و اریکا الکساندر به عنوان دوست دختر او بسیار عالی هستند. در واقع، کل بازیگران عالی هستند. به دلیل ایده های موجود می توانم بگویم که فیلم ارزش دیدن دارد. اما برای یک پایان ناامید کننده آماده باشید.

من با توقع زیادی وارد این فیلم شدم و کاملا برآورده شد. این یک عمل شعبده تماشا با درام، زوال عقل، شخصیت های همجنس گرا، طنز در مورد کلیشه های سیاه پوست است. انجام دادند. فیلمنامه عالی بود، همه بازیگران اصلی واقعاً مرا تحت تأثیر قرار دادند. زیاد فریاد بزنید جفری رایت باید اسکار بگیرد – خیلی به کیلیان می رسد. تنها دلیل 10 ندادن به نظر من پایان بد بود. لزلی اوگامز (sic؟) زمانی که زنی از آلزایمر رنج می برد، دلش می سوخت. اگر این اولین تلاش کارگردان باشد، پس خیلی خوب است. اگرچه آستر با بیو تصادف می کند، اما می ترسد. مردی که نقش مامور مونک را تماشا می کرد نیز واقعاً خوب بود.

هیچ تضاد لحنی واقعی بین سبکی کمدی و جدی بودن موضوعاتی که به آن می پردازد وجود ندارد. داستان آمریکایی بر روی مکالمات جدی اجرا می شود که هرگز جدی گرفته نمی شوند.

معرفی فیلم داستان های آمریکایی و تماشای آنلاین رایگان در رسانه های سریال

لازم به ذکر است داستان های آمریکایی که در ژانر کمدی و درام ساخته شده و به کارگردانی کاربران سایت اینترنتی imdb می باشد امتیاز 7.90 را به خود اختصاص داده است.

برای دانلود فیلم American Fiction با زیرنویس فارسی ساخت 2023 کافی است به باکس دانلود مراجعه کنید و با توجه به اطلاعات موجود و بررسی کیفیت فیلم American Fiction با شماره تلفن 180-720-1080 می توانید بسیار تجربه خوبی برای دانلود فیلم داستانی آمریکایی دارند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Related Posts