دانلود فیلم خیزش سرباز پیاده 6 Rise of the Footsoldier Vengeance 2023 زیرنویس فارسی چسبیده و نسخه کامل

0 Comments

دانلود فیلم خیزش سرباز پیاده 6 Rise of the Footsoldier Vengeance 2023 زیرنویس فارسی چسبیده با کیفیت Full HD و لینک مستقیم

داستان فیلم Rise of the Footsoldier Vengeance محصول سال 2023 می باشد

تیت برای گرفتن انتقام از مرگ خشونت آمیز سرباز پای وفادار و مورد اعتماد خود به جنایت می پردازد. برای ردیابی شرور مسئول، تیت از منطقه راحتی خود در اسکس فراتر می رود و به سمت تاریک سوهو دهه 90 می رود.

بازیگران: کریگ فربراس، تارا فیتزجرالد و سدی فراست

معرفی فیلم Rise of the Foot Soldier 6

The Rise of the Foot Soldier 6 یکی از بهترین فیلم هایی است که توانسته امتیاز 6.20 را از کاربران سایت IMDB کسب کند.

این فیلم در ژانر تولید شده است. فیلم سینمایی “ظهور سرباز پا 6” به کارگردانی و لازم به ذکر است که شما به عنوان بیننده فیلم های جذاب فیلم “ظهور سرباز پا 6” را می توانید به صورت آنلاین با زیرنویس ضمیمه فیلم تماشا کنید. رسانه در سریال به صورت رایگان.

نقد و بررسی فیلم Rise of the Footsoldier Vengeance

از آنجایی که فیلم‌های قبلی Rise Of The Foot Soldier را ندیده‌ام اما شنیده‌ام، کورکورانه به شخصیت‌ها و درون‌مایه‌ها افتادم! با این حال، من می دانستم که این فیلمی خواهد بود که درست در خیابان من خواهد بود! تیت برای انتقام مرگ خشونت آمیز سرباز پای وفادار و مورد اعتماد خود مرتکب جنایت می شود! برای ردیابی شرور مسئول، تیت از منطقه راحتی اسکس خود فراتر می رود و به سمت تاریک سوهو دهه 90 می رود! او با پادشاهان خشن روبرو می شود و با زور وحشیانه در کوچه پس کوچه های خائنانه مذاکره می کند. تیت که قرار است انتقامش را انجام دهد، حتی زمانی که جهان اطرافش شروع به انفجار می کند، جلوی هیچ چیز نمی گیرد! ! ولی خوب بود! مرد اصلی در اجرای عدالت وحشیانه به خوبی عمل می کند و این کار را به شیوه ای تهدیدآمیز و شوم انجام می دهد. سرعت فیلم ها خوبه و زمان پخش 1 ساعت و 47 دقیقه! چند اکشن عالی، آب نبات چشم و یک پایان رضایت بخش با پیچ و تاب های زیادی که نمی بینید در راه است! همانطور که گفتم، خشونت و قتل وحشیانه در این فیلم عالی است و واقعاً نتیجه می دهد! در کل فیلم خوبیه! داستان و شخصیت ها کمی گیج کننده هستند، اما دلیلش این است که من 5 فیلم قبلی این فرنچایز را ندیده ام! همانطور که گفته شد فیلم خشن، وحشیانه، ترسناک و بسیار پر است! اکشن، آب نبات، و شخصیت های عالی (مخصوصاً نقش اول) در این فیلم وجود دارد! شما از این لذت خواهید برد! 8/10.

متأسفانه، من آنقدر که انتظار داشتم از طرفداران عظیم این فرنچایز لذت نبردم. داستان بی مزه است، هیچ چیز غیرعادی در مورد خشمگین بودن پت وجود ندارد، و من هیچ شخصیتی را شناسایی نکردم که شخصاً دوست داشته باشم بازگردم. تماشا شخصیت عالی بود، اما کریگ تماشا فوق العاده ای ارائه کرد. راستش را بخواهید، شاید نیازی به دیدن فیلم های قبلی در این فرنچایز برای این فیلم نداشته باشید، داستان اساسا حول محور او و دوستش می چرخد. متأسفانه من متوجه منظور قاتل که برای اولین بار توسط کوسه قرضی استخدام شد، متوجه نشدم، او تا بعداً در فیلم ظاهر نشد.

من یکی از طرفداران بزرگ Rise of the Footsoldier هستم. این تلاش … داستان آنقدر کند است که اگر کندتر می رفت متوقف می شد. کریگ فربراس همان شخصیت پردازی معمولی را تماشا می کند که همیشه انجام می دهد. این دیالوگ برای یک فیلم گانگستری ایست اند کار نمی کند. به خوبی با دیگر فیلم های این مجموعه ارتباط دارد. جوی از Origins بازگشته است، حتی اگر در قسمت آخر به اندازه کافی او را کشتند که به او گفته شد از لندن برود. در واقع این فیلم فقط بهانه ای است برای فربراس که خشن باشد و یا مردم را بکشد یا به طرز وحشیانه ای زخمی کند. بازیگران سریال ROTF باید بدانند که سن همه آنها از فیلم اصلی سال 2007 بیشتر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Related Posts