دانلود فیلم خیزش سرباز پیاده 4 Rise of the Footsoldier The Heist 2019 زیرنویس فارسی چسبیده و لینک مستقیم

0 Comments

دانلود فیلم خیزش سرباز پیاده 4 Rise of the Footsoldier The Heist 2019 زیرنویس فارسی چسبیده با کیفیت HD و دانلود رایگان

داستان فیلم Rise of the Footsoldier The Heist محصول سال 2019 می باشد

پت تیت به تازگی از زندان آزاد شده و مستقیماً به شغل کلوپ شبانه خود بازگشته است. از آنجایی که او نمی تواند مردی را که او را دستگیر کرد فراموش کند، طولی نمی کشد که پت به ماربلا می رود تا فرانک هریس را پیدا کند و انتقامش را بگیرد.

ترسو، که اولین و ماندگارترین برداشت من از فیلم بریتانیایی Rise of the Foot-Soldier: Marbella است. فیلم پر از بی ادبی، پر سر و صدا، عنوان و بزرگتر از آن چیزی است که در تعطیلات در جاهایی مانند اسپانیا، جایی که بیشتر فیلم در آنجاست، می بینید. اتفاق می افتد تنها تفاوت بین این شخصیت ها این است که اوباش مسلح قاتل هستند. سپس کارخانه‌های گانگستری قابل پیش‌بینی وجود دارند که به نظر می‌رسد بیشتر وقت خود را صرف استراحت روی صندلی‌های عرشه می‌کنند، خون آشام به نظر می‌رسند و لباس زیادی نمی‌پوشند. به طور خلاصه، یک “Lock Stock Knock off” بسیار ابتدایی و عمدتاً افتضاح. حدود 30 دقیقه قبل از اینکه احساس کردم مغزم شروع به ذوب شدن کرد آن را درست کردم و تصمیم گرفتم به خاطر سلامت عقل آن را ترک کنم. 2/10.

این فیلم ها کم کم بدتر و بدتر شده اند.

نمی دانم از کجا شروع کنم، این وحشتناک است، تری استون سخت نیست و به اندازه کافی سخت نیست و تلاش های رقت انگیز یک فیلم را خراب می کند، زباله است و 90 دقیقه از زندگی شما را تلف می کند. فقط باعث می شود بخواهید تری را به دور سر کوچکش بکوبید.

معرفی فیلم Rise of the Foot Soldier 4 و تماشای آنلاین رایگان آن در رسانه فیلم سریال

لازم به ذکر است تماشا rie of the foot soldier 4 که در ژانر و کارگردانی کارگردان ساخته شده است، امتیاز 5.50 را از کاربران سایت imdb دریافت کرده است.

برای دانلود فیلم Rise of the Footsoldier The Heist 2019 با زیرنویس فارسی کافیست به باکس دانلود رفته و با توجه به اطلاعات موجود و بررسی کیفیت فیلم Rise of the Footsoldier The Heist 180-720-1080 می توانید تجربه بسیار خوب از دانلود فیلم Rise of the Foot Soldier 4.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Related Posts