دانلود فیلم خیزش سرباز پیاده 3 Rise of the Footsoldier 3 2017 زیرنویس فارسی چسبیده و نسخه کامل

0 Comments

دانلود فیلم خیزش سرباز پیاده 3 Rise of the Footsoldier 3 2017 زیرنویس فارسی چسبیده با کیفیت Full HD و لینک مستقیم

داستان فیلم Rise of the Footsoldier 3 محصول سال 2017 می باشد

گانگستر بدنام پت تیت یک باند زیرزمینی از جنایتکاران را رهبری می کند تا به قدرت برسند.

من یکی از طرفداران کریگ فربراس هستم و او را در فیلم London Heist که بسیار بهتر از این اثر افتضاح نوشته شده بود (توسط Fairbrass) دوست داشتم. مایک لاودی، نویسنده آماتور، فیلمنامه پیچیده‌ای را جمع‌آوری کرده است که اساساً شامل ماراتن‌های خشونت و کوکائین است، بین صحنه‌ها به جلو و عقب می‌پرد و حفره‌های داستانی بیشتری نسبت به یک صافی دارد. کارگردانی زکری آدلر خوب بود، احتمالا بهترین کاری که او می توانست با چنین فیلمنامه ضعیفی انجام دهد. حیف که تلاش بیشتری صورت نگرفت تا حداقل یک نویسنده کارکشته حداقل این فیلمنامه را تصحیح کند. اگرچه کمدی و خشونت هنوز هم سرگرم کننده بودند، اما هنوز هم فقط یک 5/10 سخاوتمندانه از من است، بیشتر برای فیلمبرداری مناسب و صحنه های لوکیشن عالی و بصری.

نمی‌دانم چرا با خودم این کار را می‌کنم، به‌علاوه نمی‌دانم چرا این همه بازیگر بریتانیایی که نیمی از آنها دوست دارم در این مزخرف ظاهر می‌شوند. بدون شک ماجرای تیراندازی به سه فروشنده مواد مخدر سطح پایین در اسکس وجود داشت که با قسمت اول و سگ های اسکس انجام شد. این تکرار از همان فرض قدیمی که از دیدگاه پت گفته می‌شود، داستانی غیرهمدلانه است که ایده‌های The Business و دو قسمت اول آن را می‌دزدد. دیالوگی که در آن دنی دایر نگران ارائه کلیشه های بیشتر در دقیقه نسبت به تفسیر لیگ برتر است. اگر بیلی موری قسمت 4 را از دیدگاه کریگ یا تامی طراحی می‌کند و زیربنای گانگستریسم بریتانیا را به یک سریال تلویزیونی تبدیل می‌کند، من شک ندارم که این کار پول درآورد، اما تمام شد. اونو تنهاش بذار. اکنون یک فیلم نیمه آبرومند درباره یک شرکت لندنی دهه 80……… این فیلم ارزش ساختن دارد.

به یاد دارید که چقدر از نبود خشونت در Rise of the Footsoldier قسمت دوم ناامید شدید؟ خوب، نگران نباش دوست من، زیرا این دنباله، اگر هر چیزی، خشن تر از نسخه اصلی است. سر و صورت با چکش و کپسول آتش‌نشانی شکسته می‌شود، با بطری‌های شکسته به چوب می‌چرخد و به زور از شیشه‌های شیشه عبور می‌کند. من شمارش چاقو و چاقو زدن های این فیلم را از دست دادم. او یکی از روان‌پرستان بزرگ‌تر در آن فیلم بود، اما در اینجا تا حدودی انسان‌سازی شده است. او همچنین کمی مسن تر به نظر می رسد، اما هنوز هم می تواند ترسناک تماشا کند. Rise of the Footsoldier 3 نیز نسبت به اولی داستان کمتری دارد، اما من را با خشونت همیشگی و اجراهای اصلی خود درگیر نگه داشت. من می گویم آن را بررسی کنید.

آن فیلم، اما در اینجا، تا حدودی انسانی شده است. او همچنین کمی مسن‌تر به نظر می‌رسد، اما هنوز هم می‌تواند ترسناک تماشا کند. Rise of the Footsoldier 3 نیز داستان کمتری نسبت به داستان اول دارد، اما با خشونت مداوم و اجراهای اصلی‌اش مرا درگیر خود نگه داشت. من می گویم آن را بررسی کنید.

معرفی فیلم Rise of the Foot Soldier 3 و تماشای آنلاین رایگان آن در رسانه های فیلم سریال

لازم به ذکر است تماشا rise of the foot soldier 3 که در ژانر و به کارگردانی کارگردان ساخته شده است، امتیاز 5.80 را از کاربران سایت imdb کسب کرده است.

برای دانلود فیلم Rise of the Footsoldier 3 با زیرنویس فارسی ساخت 2017 کافی است به قسمت باکس دانلود مراجعه کنید و با توجه به اطلاعات موجود و بررسی کیفیت فیلم Rise of the Footsoldier 3 در 180-720 -1080 می توانید از دانلود فیلم Have of the Foot Soldier 3 تجربه بسیار خوبی داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Related Posts