دانلود فیلم جوخه کنور Kannur Squad 2023 دوبله فارسی و نسخه کامل

0 Comments

دانلود فیلم جوخه کنور Kannur Squad 2023 دوبله فارسی با کیفیت Full HD و لینک مستقیم

داستان فیلم Kannur Squad محصول سال 2023 می باشد

حماسه جذاب یک افسر پلیس و تیمش، سفر چالش برانگیز آنها برای دستگیری یک باند جنایتکار در سراسر کشور. علاوه بر این، نشان می دهد که چگونه او تیم خود را در میان عدم قطعیت های حرفه ای در این درام گیرا به پیروزی می رساند.

یکی از بهترین فیلم های اخیر ماموتی. یک تریلر تحقیقی که بدون هیچ انتظاری وارد آن شدم و فیلم را دوست داشتم. ماموتی یک افسر پلیس درجه ASI است و او و 3 نفر دیگر از جمله عزیز، شباریش و یک نفر دیگر متعلق به جوخه کنور هستند و در حال بررسی یک پرونده قتل هستند. در این فیلم، ماموتی پلیس انبوه آتاوانامادا (گفتگوی فیلم قبلی ماموتی) نیست، بلکه یک افسر پلیس معمولی واقع گرایانه است که ریاست جوخه کانور را بر عهده دارد. اما نیمه دوم عناصر جمعی خوبی داشت. Sunny Wayne، Vijayaraghavan، Kishore، Manoj KU، یکی از دستیاران فنی (نام او را نمی دانم) و دیگران کار بزرگی انجام دادند. امتیاز 4.5 از 5 برای این فیلم.

*** نقد و بررسی فیلم Kannur Squad Malayalam***به کارگردانی Roby Varghese Raj با تماشا Mammootty Rony David Raj، Shabareesh Varma، Azees Nedumangad در نقش های اصلی. دستگیری مجرمان بدنام و سختی هایی که در طول ماموریت با آن ها روبرو می شوند، همه چیز در مورد جوخه کنور است. تجزیه و تحلیل فیلم… 1) فیلم Dheeran از تامیل، Kuttuvyum Shikshyam از مالایالام و اکنون Kannur Squad. سه مورد ذکر شده در بالا که در آن خط داستان یکسان است، اگر کوتوویوم شیکشیام را ببینیم، فیلم کاملاً واقع گرایانه طراحی شده است، اما تیم knoor ترکیبی از رئالیستی و سینمایی است. حواستان باشد که کجا باید آن تجربه سینمایی را ارائه دهید، جایی که مخاطب برای آن صحنه خاص سوت می زند و کف می زند یا برای آن عمل هر هنرمندی که باعث می شود مخاطب احساس کند فیلم است. Azees Nedumangad که در بسیاری از صحنه‌های کمدی مالایایی دیده‌ایم، در اینجا کارگردان رابی هنرمندی را در او به نمایش می‌گذارد که اجرایش از جعبه بیرون می‌آید. 4) موسیقی سوشین شیام جنبه مثبت دیگری به فیلم داشت. فوق العاده انجام شده 6) کارگردان تازه کار رابی وارگزه به یک فیلمساز با استعداد ثابت کرده است که چگونه می تواند بهترین ها را در هر هنرمندی که دیده است به نمایش بگذارد. باورش سخت است که او 72 سال دارد. پدرسالار صنعت فیلم مولیوود 8) مکان های انتخاب شده خوب. در کل فیلم رضایت بخشی برای تماشا…

جوخه کونوار یک تریلر تحقیقی با تماشا درجه یک ماموتی است. بررسی توسط ام. سراج داستان در کاسارگود آغاز می شود، جایی که قتل های زنجیره ای در حال وقوع است، ماموتی در نقش جورج مارتین، یک افسر مخفی که برای حل پرونده ها به روش های غیرمعمول شناخته شده است، پرونده را به عهده می گیرد. تیم او از کرالا به ایالت‌های مختلف سفر می‌کند تا دلیل و قاتلان را در یک ژانر تحقیقاتی هیجان‌انگیز با رفتارهای بصری در جوایز مختلف، از جمله اجرای خیره‌کننده ماموتی، فیلم‌برداری و BGM، محصول شرکت ماموتی و کارگردانی Robbie Varghese، جستجو کنند. اثبات اثربخشی تیم افسران پلیس ماموتی در ابتدا با یک تحقیق کوتاه، تمایلات آنها، قبل از پریدن به تعقیب و گریز با دنده بالا که در قلب فیلم قرار دارد. در حالی که تیم قدرتمند در ایالت های مختلف سفر می کند تا اسرار را کشف کند، آنها به کاوش های مخفیانه می روند، تا شبکه ای از توطئه را کشف کنند، کارگردان موفق می شود تماشاگران را همراه با تیم با انگشتان دست دراز بکشد و از صمیم قلب برای تیم آرزوی موفقیت در هنگام رویارویی کند. مردگان در عین حال احساسات طبیعی، گرفتاری های حرفه ای و مشکلات شخصی پلیس های عادی با صحنه هایی ساده توضیح داده شد تا تاکید شود که پلیس ها نیز افراد عادی با دیالوگ های جذاب هستند. از آنجایی که فیلم اهمیت کار گروهی، شجاعت همراه با صداقت در مواجهه با ناملایمات را برجسته می‌کند، گاهی اوقات یاد فیلم تامیلی «Theeran Athikaram ontru» می‌افتد، اما فیلمنامه و تصاویر فوق‌العاده با ماموتی روی پرده، فیلم را با منظره و منظره می‌سازد. نماها سفر را به سطح دیگری ارتقا داد. قهرمان ماموتی تجربیات و شایستگی های قبلی خود را درک می کند، با این معیار او خود را می سنجید تا با فداکاری در نقش جا بیفتد، حتی یک دقیقه تاخیر برای منحصر به فرد بودن در شخصیت پردازی اش حس درونی توهین و کمبود را منتقل می کند. همکاری مافوقش با نگاه های خندان و امتناع از دستور. با اینکه بارها نقش بازپرس را تماشا کرده است، اکثر تماشا ها خوب بودند، شخصیت او در جوخه کنور برای جذب بیننده هیجان انگیز است، سعی می کند نمایشی بدون تکرار ارائه دهد، این دو صحنه اکشن در پایان اشتها را باز می کند. از هر کسی Thrill Seekers را خاموش می کند. با وجود اینکه تنها 4 افسر در تیم از جمله ماموتی به عنوان عنصر پنجم حضور دارند، تاتا سومو که آنها را به شهرهای مختلف می برد، بخشی از تحقیقات جنایی است، وقتی او کاملاً آسیب می بیند، تیم برمی گردد و می رود. آهسته در پشت تاتا سومو، 4 نفر با اندوه به وسیله نقلیه نگاه می کنند، لنز واقع بینانه محبت آنها از از دست دادن یک همراه نزدیک منحرف می شود. آخرین فن آوری به طور گسترده ای با ردیابی برج تلفن همراه همه جا از مظنونان استفاده می شود

معرفی فیلم “جوخه کنور” و تماشای آنلاین رایگان آن در رسانه های سریال

لازم به ذکر است جوخه کانوار که در ژانر اکشن، جنایی و درام و به کارگردانی کاربران سایت IMDB ساخته شده است، امتیاز 7.70 را کسب کرده است.

برای دانلود فیلم Kannur Squad با زیرنویس فارسی ساخت 2023 کافیست به باکس دانلود مراجعه کنید و با توجه به اطلاعات موجود و بررسی کیفیت فیلم Kannur Squad در 180-720-1080 می توانید تجربه بسیار خوبی از دانلود داشته باشید. فیلم جوخه کنور. بودن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Related Posts