دانلود فیلم جاماندگان The Holdovers 2023 زیرنویس فارسی چسبیده و لینک مستقیم

0 Comments

دانلود فیلم جاماندگان The Holdovers 2023 زیرنویس فارسی چسبیده با کیفیت HD و دانلود رایگان

داستان فیلم The Holdovers محصول 2023 است

یک معلم تاریخ بدخلق در یک مدرسه مقدماتی دورافتاده مجبور می شود در تعطیلات با دانش آموز مشکلی که جایی برای رفتن ندارد در محوطه دانشگاه بماند.

بازیگران: پل جیاماتی، داواین جوی راندولف و دومینیک سسا

معرفی فیلم بازماندگان

جامگان دان یکی از بهترین فیلم هایی است که توانسته امتیاز 8.40 را از کاربران سایت IMDB کسب کند.

این فیلم در ژانر تولید شده است. کارگردانی فیلم جاماندند و لازم به ذکر است که شما به عنوان بیننده فیلم های جذاب می توانید به صورت آنلاین فیلم جاماندند را با زیرنویس اضافه شده از رسانه فیلم در مجموعه به صورت رایگان تماشا کنید.

نقد و بررسی فیلم The Holdovers

در نیمه راه The Holders، من آشکارا در سینما شروع به گریه کردم و تقریباً تا پایان فیلم قبل از خاموش کردن آن ادامه دادم. گاهی اوقات، حتی هیچ چیز آشکارا غم انگیز یا حرکتی در صحنه وجود نداشت و من هنوز نمی توانستم متوقف شوم. فکر می کنم به این دلیل است که این فیلم بسیار مهربان است و مهربانی این روزها کالای کمیاب است. این غم انگیز است که فکر کنیم فیلمی در مورد شخصیت هایی که یاد می گیرند نسبت به یکدیگر و برای سختی هایی که متحمل شده اند دلسوزی کنند، یک جانور نادر است، اما ما اینجا هستیم. و اگرچه او فیلم را ننوشته است، اما به نظر می رسد که می توانسته باشد. این یک بازگشت آشکار به انواع فیلم‌هایی است که هال اشبی در دهه 1970 ساخته است، و دقیقاً به همان شیوه‌ای است که هارولد و ماد به آن دست می‌زنند. این همچنین یک استاد کلاس در بازیگری از سه شخصیت اصلی تماشا پل جیاماتی، دومینیک سسا و دواین جوی راندولف است و امیدوارم هر سه آنها و در کل فیلم در زمان اسکار به یادگار بماند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Related Posts