دانلود فیلم جادوی کریسمس Magic in Mistletoe 2023 زیرنویس فارسی چسبیده و لینک مستقیم

0 Comments

دانلود فیلم جادوی کریسمس Magic in Mistletoe 2023 زیرنویس فارسی چسبیده با کیفیت Full HD و لینک مستقیم

داستان فیلم Magic in Mistletoe محصول سال 2023 می باشد

هرینگتون که نویسنده ای موفق و در عین حال گوشه گیر است، برای جشنواره سالانه کریسمس به زادگاهش بازمی گردد، جایی که باید با خبرنگارش برای کنترل آسیب روبرو شود.

بازیگران: لیندی گرین وود، پل کمپبل و الیور رایس

معرفی فیلم جادوی کریسمس

Magic of Christmas یکی از بهترین فیلم هایی است که توانسته امتیاز 6.40 را از کاربران IMDB کسب کند.

این فیلم در ژانر تولید شده است. فیلم Magic of Christmas به کارگردانی و لازم به ذکر است که شما به عنوان بیننده فیلم های جذاب می توانید فیلم Magic of Christmas را به صورت آنلاین با زیرنویس ضمیمه از رسانه فیلم های مجموعه به صورت رایگان تماشا کنید.

نقد و بررسی فیلم Magic in Mistletoe

من نقدهای دیگر را تاکنون خوانده ام و قطعاً می توانم بفهمم که چرا این فیلم لزوماً مورد علاقه نیست. خلاصه داستان: پل کمپبل که به شوخ طبعی و مهربانی اش معروف است، در این فیلم لحن مودب تری به خود می گیرد. او به جای اینکه خود آرام همیشگی‌اش باشد، نویسنده‌ای را به تصویر می‌کشد که «زندگی پایینی» دارد و به‌طور غیرقابل تحملی بداخلاق است، اگرچه ما وضعیت اسفناک او را درک می‌کنیم. او پدر و مادر خود را از دست داد و در نتیجه کریسمس تلخ شد. علاوه بر این، کتاب‌های بدنام او (که من را به عنوان هری پاتر شگفت‌زده کرد) به اندازه‌ای شهرت او را افزایش داده است که باعث می‌شود او احساس تجاری‌کردن بیش از حد و اساساً بی‌ارزش کند. او تمام تلاش خود را برای کنترل آسیب انجام می دهد، اما او دیر به او اعتماد می کند و او نیز به همان اندازه از او حمایت می کند. آنها در پایان فیلم نقاط مشترکی پیدا می کنند، اگرچه شیمی (به نظر من) هرگز توسعه نمی یابد. من نمی دانم که آیا رایانه شخصی سعی می کند از نقش های واقعاً عاشقانه دور بماند. من می‌دانم که او در زندگی واقعی ازدواج کرده است، و مطمئنم که او تمایلی به فرو رفتن در این نقش‌های بیش از حد عاشقانه ندارد. او با کمک کمیک کارهای شگفت انگیزی انجام می دهد و این قوی ترین لباس اوست. دلم برای طنز نوشتن در این فیلم تنگ شده بود. هیچ یک از خطوط یا موقعیت ها برای من خاطره انگیز نبود. چیزی که من دوست داشتم این بود که همه ما می توانیم با روابط شکسته و احساس ناراحتی نسبت به خود/زندگی ارتباط برقرار کنیم. حتی زمانی که همه چیزهایی را که نیاز داریم، یا موفقیتی که توسط جامعه تعریف شده است، داریم، تنهایی و انزوا فراگیر می شود. در واقع، وقتی موفق می شویم، اغلب بدتر می شود. سخت ترین چیزی که برای من نوشتن در مورد آن است این است که این فیلم را تا حدودی خسته کننده می دانم. من می‌خواستم آن را دوست داشته باشم، و این دو نفر هر دو جذاب و درخشان هستند. این فقط یک نوع فیلم فرار کریسمس خوب نبود. از نقطه نظر درام، اگر کمی احساس آبی دارید، یا سعی می‌کنید افرادی با نیت خوب را که ناخواسته باعث درد شما شده‌اند، درک کنید، این فیلم تماشای خوبی است. فیلم به غم او می پردازد، چیزی که بیشتر بزرگسالان آن را تجربه خواهند کرد. خونه اش عالیه من همچنین برخی از صحنه های کودکان را دوست داشتم، به خصوص زمانی که شخصیت پل در حال سوال پرسیدن است و از دختر کوچک شایان ستایش (پری!) ناراحت می شود. او در کنار بچه ها می درخشد و به راحتی می توان فهمید که در آن لحظه کاملا خودش بود و همچنین با بری و لوکا (بچه های دیگر فیلم). ممکن است فیلم با کمی نرمی بیشتر از سمت زنانه بهتر باشد. رهبری؛ برای من سخت بود که اصلا شیمی بین دو بازیگر احساس کنم، و این بیشتر کار او بود (او در دو صحنه به طرز محسوسی متلاطم شد)، اما او یک “لبه” نیز داشت. در زندگی واقعی، من هرگز انتظار ندارم که این دو شخصیت واقعاً عاشقانه درگیر شوند.

فیلم نسبتا کند بود. اما این عاشقانه معمولی کریسمس شما بود، بنابراین قابل انتظار است. اکثر اجراها متوسط ​​بودند – به جز زنی که آوریل را تماشا کرد. او خیلی خوب بود. من هرگز احساس نکردم که او یک “بازیگر” است. یک بار دیگر، یک فیلم Hallmark در یک شهر کوچک با جشنواره کریسمس در حال برگزاری است. نمی دانم چرا آمدند. خطوط طرح بهتری ارائه نشد. و مطمئناً آهسته حرکت می کرد. کاش می توانستم سریع جلو بیایم. پایان معمولی شما را داشت. در یک فیلم هالمارک همه چیز با دنیا خوب است. درام درگیری در این فیلم ها بی اهمیت است. اما اهمیتی نداره. مثل نوشیدن یک فنجان کاکائو داغ در یک شهر کوچک در ماه دسامبر است. آرامش‌بخش، راحت و اساساً بی‌اهمیت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Related Posts