دانلود فیلم بی عیب و نقص The Perfect Find 2023 زیرنویس فارسی چسبیده و لینک مستقیم

0 Comments

دانلود فیلم بی عیب و نقص The Perfect Find 2023 زیرنویس فارسی چسبیده با کیفیت 1080 و لینک مستقیم

داستان فیلم The Perfect Find محصول سال 2023 است

پس از اخراج، بازگشت جنا به حرفه مد با یک همکار جذاب و بسیار جوانتر که اتفاقاً پسر رئیس او است، با مشکل مواجه می شود. جنا باید تصمیم بگیرد که در یک ماجراجویی مخفی همه چیز را به خطر بیندازد یا نه…

بازیگران: گابریل یونیون، کیت پاورز و جینا تورس

معرفی فیلم بی عیب و نقص

فیلم بی عیب و نقص یکی از بهترین فیلم هایی است که توانسته امتیاز 5.20 را از نگاه کاربران سایت IMDB کسب کند.

این فیلم در ژانر تولید شده است. فیلم بی عیب به کارگردانی و لازم به ذکر است که شما به عنوان بیننده فیلم های جذاب می توانید فیلم بی عیب و نقص را به صورت آنلاین با زیرنویس ضمیمه از رسانه فیلم در مجموعه به صورت رایگان تماشا کنید.

نقد و بررسی فیلم The Perfect Find

بیش از هر چیز، The Perfect Find یک ویترین قوی برای یونیون است که می تواند نت های بسیاری مانند جنا را به خود اختصاص دهد: خنده دار، سکسی، عصبانی، نوستالژیک، الهام بخش. حتی وقتی فیلم خیلی ساده است، ستاره اش چیز خاصی است.

این چیز خوبی است که یونیون The Perfect Find را با چنین گرمای آفتابی و متانت قابل توجهی کارگردانی می کند، زیرا کارگردان Noma Prior و فیلمنامه نویس Lee Davenport (اقتباس از رمان 2016 Tia Williams با همین عنوان) مطمئن نیستند.

نماهای نیویورک و رنگ هایی که در فیلم استفاده کرده اند 10/10 است. اما فیلم واقعی احساس می کند عجله و اجبار است. در کل شیمی صفر داستان زیبایی است و من مطمئنم که خواندن کتاب حس زیبایی دارد. اما در مورد این فیلم این اتفاق نیفتاد. که ناامید کننده است. به عنوان یک زن سیاهپوست عاشق تماشای عشق سیاه پوست هستم. اخیراً به نظرم می رسد و من از گفتن آن متنفرم، اما تولید با فیلم های سیاه خیلی بهتر شده است، اما بازیگری رو به کاهش است. حتی با بازیگران خوب. شاید بازیگران استفاده شده و آینده؟ چه کسی هنوز با ما سیاهپوستان روزمره ارتباط دارد؟ احساس می‌کرد که همه بازیگران به جای ارتباط با آن، فقط صحنه‌ها را مرور می‌کنند و فیلمنامه را می‌خوانند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Related Posts