دانلود فیلم بوچ کسیدی و دار و دسته دیوانگان Butch Cassidy and the Wild Bunch 2023 زیرنویس فارسی چسبیده و نسخه کامل

0 Comments

دانلود فیلم بوچ کسیدی و دار و دسته دیوانگان Butch Cassidy and the Wild Bunch 2023 زیرنویس فارسی چسبیده با کیفیت HD و لینک مستقیم

داستان فیلم Butch Cassidy and the Wild Bunch محصول سال 2023 می باشد

هنگامی که بوچ کسیدی بدنام و گروه مرگبارش از قانون شکنان دزدی قطار دلاری انجام می دهند، پینکرتون های افسانه ای یک تیم مرگبار را برای شکار آنها تشکیل می دهند.

خلاصه: زمانی که بوچ کسیدی و باند مرگبارش از قانون شکنان یک سرقت قطار گران قیمت را انجام می دهند، کارآگاهان افسانه ای پینکرتون یک توپ مرگبار را برای شکار آنها جمع می کنند. این فیلم به کارگردانی آنتونی سی فرانته و نویسندگی جف مید ساخته شده است. چیزهایی که دوست داشتم: قسمت ابتدایی فیلم را دوست داشتم که در آن قانون شکنان با پوسترهای زیبای «تحت تعقیب» معرفی شدند. بازیگرانی شامل راس گیرگل، جیلون ون اوور، نیکی لی، بروس درن، جفری کامبز، دی والاس، جف مید، جاش هورتون، جیسون کوویلو و جینجر تی راکس هستند. تعدادی تصویر کلیشه ای وسترن وجود دارد، اما من واقعاً تحت تأثیر آنها قرار گرفتم. موسیقی فراگیر به نظر می رسد که متعلق به یک وسترن عالی و حماسی است. اگر این فیلم را دوست داشتید، خوشحال خواهید شد که بدانید استودیو آسیلوم در حال حاضر در مرحله پس از تولید یک دنباله است. به نام بوچ در برابر ساندنس. آیا این چیزی است که فکر می کنید تماشا خواهید کرد؟ در زیر نظر بدهید! چیزی که دوست نداشتم: کلوزآپ های زیادی وجود دارد که حواس شما را پرت می کند. تماشا اغلب بسیار چوبی و آماتوری است و مدام به من یادآوری می کند که در حال تماشای بازیگران هستم. من ترجیح می دهم در یک فیلم ناپدید شوم. با توجه به وسترن بودنش، تیراندازی و اکشن زیاد نیست. بسیاری از مردم فقط اسلحه های خود را روی یکدیگر می کشند. جزئیات داستان واقعی برخی از شخصیت های واقعی اندکی تغییر کرده است. عکس ها به جای پالت رنگ کثیف باورپذیرتر، روشن به نظر می رسند. یک وسترن وقتی صحبت از رنگ شد، یک خانم جوان زیبا که مورد توجه عاشقانه چندین مرد قرار می گیرد، آرایش می کند که فقط «دختران شاغل» آن روز می پوشند. پوستر فیلم، بوچ کسیدی را شبیه به آرون اکهارت جوان کرد. بنابراین وقتی فهمیدم او حتی در فیلم هم حضور ندارد، ناامید شدم. دکورها مانند دکور هستند. متاسفانه فیلم اصلا توجه من را جلب نکرد. نکاتی برای والدین: خشونت با اسلحه و مبارزه تن به تن با دزدی صحبت در مورد قتل ناشایست مردم کمی خون می میرند. برای دیدن بررسی کامل من، به کانال یوتیوب من Mom Movie Review سر بزنید!

معرفی فیلم Butch Cassidy and the Mad Band و تماشای آنلاین رایگان آن در رسانه های فیلم سریال

لازم به ذکر است که Butch Cassidy and the Mad Men که در ژانر و کارگردانی کاربران سایت IMDB ساخته شده است امتیاز 4.80 را به خود اختصاص داده است.

برای دانلود فیلم Butch Cassidy and the Wild Bunch با زیرنویس فارسی ساخت 2023 کافی است به قسمت دانلود مراجعه کنید و با توجه به اطلاعات موجود و بررسی کیفیت فیلم Butch Cassidy and the Wild Bunch در 180-720- 1080، شما می توانید یک تجربه عالی داشته باشید از دانلود فیلم Butch Cassidy and the Crazy Bunch لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Related Posts