دانلود فیلم اتفاقی که بعدا می افتد What Happens Later 2023 زیرنویس فارسی چسبیده و کیفیت عالی

0 Comments

دانلود فیلم اتفاقی که بعدا می افتد What Happens Later 2023 زیرنویس فارسی چسبیده با کیفیت Full HD و لینک مستقیم

داستان فیلم What Happens Later محصول سال 2023 است

ویلا و بیل عاشقان سابقی هستند که برای اولین بار پس از سال ها ملاقات می کنند که هر دو در حین حمل و نقل در فرودگاه در برف گیر می کنند.

ممکن است به عنوان یک فیلم کوتاه یا یک اپیزود تلویزیونی 30 دقیقه ای کار کند، اما به عنوان یک فیلم بلند، هر لحظه جذاب تر می شود.

همسرم خیلی دوست داشت این فیلم را ببیند. او هر دو بازیگر را دوست دارد، بنابراین به نظر بی‌معنی بود. ده دقیقه بعد من آماده پیچ و مهره بودم. متأسفانه ما برای کل فیلم ماندیم. بعد از رفتن، همسرم به هر کسی که در دسترس بود گفت. این بدترین فیلمی بود که تا به حال دیدم. کمتر تعارف می کردم. وقتت را با تماشای اینها تلف نکن، زندگی خیلی کوتاه است. وقت شما با تف کردن در باد بهتر می شود. اگر این امر مگ رایان را به بازنشستگی بازنگرداند، هیچ چیز بازنشسته نخواهد شد. این شخصیت ها چیزی برای دوست داشتن به شما ندادند. شوخی خسته کننده خسته کننده بدون هیچ چیز در پایان این فیلم حل شده است. اوه، اتفاقا، دوچونی حتی به نظر علاقه ای نداشت. 10 دلار را از پنجره بیرون بیاندازید و خود را خوش شانس بدانید.

تا به امروز، من هرگز از یک فیلم قبل از پایان خارج نشده ام. این خسته کننده ترین فیلمی است که تا به حال دیده ام. هیچ شیمی بین تنها شخصیت ها وجود ندارد و تنها کاری که انجام می دهند این است که در اطراف قدم بزنند و در مورد هیچ چیز جالبی صحبت کنند. کمد لباس مگ رایان برای زمان کولاک عجیب است. او یک لباس نخی سفید پوشیده است که روی آن ژاکتی تزئین شده است. من حدس می زنم چکمه های او برای سفر به بوستون عالی بود. و چگونه هیچ یک از شخصیت ها نمی دانند کجا گیر کرده اند؟ و اگر به قول خودشان یک فرودگاه کوچک منطقه ای باشد چطور می توانند گم شوند؟ فیلمنامه بد، بازیگران بد، همه چیز. هدر دادن وقت و پولم

معرفی فیلم What Happens Later و تماشای آنلاین رایگان آن در رسانه فیلم در سریال

لازم به ذکر است آنچه اتفاق می افتد که در ژانر ساخته شده و به کارگردانی کاربران imdb ساخته شده است امتیاز 5.00 را به خود اختصاص داده است.

برای دانلود فیلم What Happens Later با زیرنویس فارسی ساخت 2023 کافی است به قسمت دانلود باکس مراجعه کنید و با توجه به اطلاعات موجود و بررسی کیفیت فیلم What Happens Later در 180-720-1080 می توانید داشته باشید. تجربه بسیار خوبی از دانلود فیلم داشته باشید که چه اتفاقی می افتد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Related Posts