دانلود سریال دکتر اسلامپ Doctor Slump 2024 زیرنویس فارسی چسبیده و لینک مستقیم

0 Comments

دانلود سریال دکتر اسلامپ Doctor Slump 2024 زیرنویس فارسی چسبیده با کیفیت 1080 و دانلود رایگان

داستان سریال Doctor Slump محصول سال 2024 است

من به این kdrama معتادم!!!! من فقط آن را خیلی دوست دارم!! شیمی بین پارک هیونک سیک و پارک شین هی شگفت انگیز است. آنها احساسات را به خوبی ترسیم می کنند. و طنز در این درام در سطح بالایی قرار دارد. همه باید این kdrama را تماشا کنند. برای دریافت تبلیغات آخر هفته عالی است. به نظر من این درام نیاز به شناخت بیشتری دارد. من فقط نمی توانم منتظر قسمت بعدی باشم که همه ستاره ها را برای رتبه بندی می دهد زیرا واقعاً شایسته آن است !!!! خوشحالم که پس از یک وقفه طولانی، بازیگر محبوبم پارک شین هی را می بینم. او دقیقاً شبیه وارثان است. بعد از بچه دار شدن اصلا پیر نشد. منتظر درام های بعدی او هستم. پارک هیونک سیک نیز در درام بسیار بامزه است. فقط خیلی دوستش دارم من واقعا مطمئن هستم که این درام موفق خواهد شد!

نمی توان منتظر قسمت های بعدی بود. #parkshinhye و #parkhyungsik vibes… دعوای زن و شوهری #parkpark.. دیدن دوباره پارک شین هی در یک درام خوب است. من برای پروژه های جدید پارک شین هی هیجان زده ام.. واقعاً مورد استقبال پارک شین های قرار گرفته است.. امیدوارم رتبه و جوایز بالایی هم بگیرم.. کار بزرگی کردی.. پارک شین هی تو بهترینی الهه جوانان آسیایی دوستت داریم شین هی.. چا یون دوباره خوند و میونگسو.. منتظر قسمت های بعدی نیستم.. حال و هوای مثبت.. دعوای زوج پارک پارک.. ما اینجاییم تا از درام شما تا آخر حمایت کنیم.. عزیزم بیایید تماشا کنیم . درام fpr خوب مطمئنا.

معرفی سریال دکتر اسلامپ و تماشای آنلاین رایگان در رسانه فیلم سریال

لازم به ذکر است دکتر اسلامپ که در ژانر ساخته شده و کارگردانی آن را کارگردانی کرده است توسط کاربران سایت اینترنتی imdb رتبه بندی شده است.

برای دانلود سریال Doctor Slump با زیرنویس فارسی ساخت 2024 کافی است به قسمت دانلود باکس مراجعه کنید و با توجه به اطلاعات موجود و بررسی کیفیت فیلم Doctor Slump با شماره تلفن 180-720-1080 تماس بگیرید و می توانید تجربه بسیار خوبی از دانلود فیلم Doctor Slump. بودن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Related Posts