دانلود انیمیشن فرار مرغی ظهور ناگت Chicken Run Dawn of the Nugget 2023 زیرنویس فارسی چسبیده و لینک مستقیم

0 Comments

دانلود انیمیشن فرار مرغی ظهور ناگت Chicken Run Dawn of the Nugget 2023 زیرنویس فارسی چسبیده با کیفیت 1080 و لینک مستقیم

داستان انیمیشن Chicken Run Dawn of the Nugget محصول سال 2023 است

جینجر و تیمش پس از فرار موفقیت آمیز از مزرعه Tweedy به شیوه ای جسورانه و مخاطره آمیز، مکان ایده آل خود را پیدا می کنند، جزیره ای آرامش بخش که در آن کل گله می توانند به راحتی زندگی کنند، بدون هیچ گونه خطر آسیب از جانب انسان. و با آمدن دختر جدید جینجر و راکی ​​(مولی) به نظر می رسد که سرانجام رویای جینجر به حقیقت پیوسته است. با این حال، کل جمعیت جوجه ها اکنون با یک تهدید جدید و تهدیدآمیز برای سرزمین خود، از سوی یک دشمن آشنا، روبرو هستند. جینجر و تیمش برای حفظ آزادی خود مبارزه خواهند کرد، حتی اگر این به معنای به خطر انداختن جان خود باشد.

گاهی اوقات، این Chicken Run جدید همان نقص فیلم‌های اخیر پیکسار را دارد: این حس که فیلم تقریباً می‌توانست به‌طور الگوریتمی توسط هوش مصنوعی تولید شده باشد، به خصوص در اینجا در سکانس آغازین. خب، گاگ ها به آن ضربه می زنند و صداپیشگان سرزنده ای از جمله رومش رانگاناتان، دنیل میز، دیوید بردلی، جین هوراکس و ایملدا استونتون انرژی و سرگرمی را فراهم می کند.

در حالی که کارگردان سم فل به درخشش استاپ موشن فیلم اصلی پیتر لرد و نیک پارک ادامه می‌دهد، صحنه‌ها و ادای احترام چشمک بر شخصیت‌ها ارجحیت دارند، که منجر به یک سواری احساسی می‌شود.

معرفی انیمیشن Nugget Chicken Run – و تماشای آنلاین آن به صورت رایگان در رسانه فیلم

لازم به ذکر است که تماشا Zahor Nugget’s Chicken Escape – که در ژانر و به کارگردانی کاربران سایت IMDB ساخته شده است، امتیاز 7.30 را به خود اختصاص داده است.

برای دانلود انیمیشن Chicken Run Dawn of the Nugget – با زیرنویس فارسی ساخت 2023 کافی است به باکس دانلود مراجعه کنید و با توجه به اطلاعات موجود و بررسی کیفیت فیلم Chicken Run Dawn of the Nugget 180-720- 1080، شما می توانید یک تجربه بسیار خوب داشته باشید. از دانلود فیلم فرار مرغی ظاهر ناگت را دارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Related Posts